31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.57min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sztuczki i triki piłkarzy: Bayern

Sztuczki i triki piłkarzy: Bayern

Bayern-sztuczki-okl.cdrW ostatnim czasie wydawnictwo RM zaprezentowało kolejną książkę z serii Sztuczki i triki piłkarzy. Ta najnowsza dotyczy Bayernu Monachium.

Autorami książki, jak w poprzednich częściach są menadżer sportu i dyrektor Akademii Piłkarskiej LG – Tomasz Bocheński oraz były piłkarz i trener UEFA PRO Tomasz Borkowski.

W książce przedstawionych zostało 36 elementów gry takich jak na przykład bronienie, piąstkowanie, gra sam na sam, zwody, wślizgi, uderzenia, podania czy dośrodkowania. Powinien je poznać każdy, kto zaczyna grać w piłkę nożną.

Jako przykład posłużyli piłkarze i legendy bawarskiego klubu takie jak Neuer, Alaa, Lahm, Boateng, Beckenbauer, Vidal, Matthaus, Schweinsteiger, Rummenigge, Robben, Muller czy Lewandowski. Przy każdym z nich znajduje się krótka nota biograficzna.

W książce przeczytamy także o Guardioli oraz o historii Bayernu i ciekawostkach związanych z tym klubem.

Lektura skierowana jest przede wszystkim do młodych miłośników futbolu. Każde ćwiczenie opisane jest krok po kroku z załączonymi obrazkami.

W serii tej ukazały się także wydania z Leo Messim (KLIK) i FC Barcelona (KLIK), nad którymi objęliśmy patronat medialny. Ponadto ukazywały się także Robert Lewandowski (KLIK), Kadra Narodowa (KLIK), Real Madryt (KLIK) oraz Legia Warszawa (KLIK).

Chciałbym także dodać iż zarówno mój blog SportBooks.pl jak i tenże serwis objęły patronat medialny nad powyżej opisaną książką.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.