04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.16min.
14.20 X3.75 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Siódmy patronat medialny FCBTV

Siódmy patronat medialny FCBTV

Bayern-sztuczki-okl.cdrMiło nam poinformować, że nasz serwis objął siódmy już patronat medialny. Tym razem nie jest to książka związana z FC Barceloną, ani jej piłkarzami. Dotyczy bowiem Bayernu Monachium. Patronat medialny objął również mój blog – SportBooks.

Jest to książka z serii „Sztuczki i triki”. W serii tej ukazały się także wydania z Leo Messim (KLIK) i FC Barcelona (KLIK), nad którymi objęliśmy patronat medialny. Ponadto ukazywały się także Robert Lewandowski (KLIK), Kadra Narodowa (KLIK), Real Madryt (KLIK) oraz Legia Warszawa (KLIK).

Książka jest adresowana do wszystkich młodych miłośników piłki nożnej, którzy na co dzień grają w piłkę dla przyjemności na szkolnych czy podwórkowych boiskach, oraz dla tych, którzy próbują swoich sił w klubach zajmujących się szkoleniem piłkarskim na poziomie wyczynowym.
Naszym celem było pokazanie wam, że technika piłkarska to podstawowy element związany z uprawianiem tego sportu. Jest niezbędna do tego, aby stać się piłkarzem wszechstronnym – to znaczy takim, który radzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach na boisku.
Jako przykład wykorzystaliśmy piłkarzy najbardziej utytułowanego niemieckiego klubu – Bayernu Monachium, którzy w różnych latach stanowili o sile tego zespołu, a dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom sprawiali radość kibicom podziwiającym ich fenomenalne zagrania.
Książka została napisana przez specjalistów, którzy na co dzień zajmują się piłką nożną – tworzą jeden z największych piłkarskich programów w Polsce – Piłkarską przyszłość z LOTOSEM. Mają do czynienia z takimi jak ty, młodymi zawodnikami, których największym marzeniem jest grać jak Lewandowski, Robben czy Neuer.

Książkę „Bayern Monachium. Sztuczki i triki piłkarzy możecie zamówić TUTAJ.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.