18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.43min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Portugalia – Francja transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Portugalia – Francja transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Mecz ćwierćfinałowy Euro 2024 między reprezentacjami Portugalii i Francji zaplanowany jest na piątek, 05 lipca 2024 roku. Pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu o godzinie 21:00. Mecz odbędzie się na Volksparkstadion w Hamburgu. Gdzie obejrzeć transmisję? Szczegóły poniżej.

Portugalia – Francja: gdzie oglądać?

Oglądanie meczu Portugalia – Francja będzie możliwe na kanałach TVP 1 i TVP Sport, a w internecie transmisję spotkania oferują platformy Pilot WP, Canal+online, Megogo, sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport.

Portugalia – Francja: bezpłatna transmisja

Bezpłatna transmisja dostępna jest na oficjalnej stronie sport.tvp.pl oraz przez aplikację TVP Sport, które umożliwiają dostęp zarówno na komputerach, jak i innych urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, tablety, Smart TV i inne.

Portugalia – Francja: transmisja na płatnych platformachonline

Stream Portugalia – Francja można oglądać poprzez takie serwisy jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety subskrypcyjne, które umożliwiają dostęp do transmisji:

  • Pilot WP » w pakiecie „Starter Plus” oferuje dostęp za 19,99 zł miesięcznie przy odnowieniu subskrypcji lub 24,99 zł za jednorazowy dostęp na 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” zapewnia dostęp do kanałów TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł miesięcznie;
  • Megogo » w pakiecie “Startowy” oferowany jest za 9,99 zł na 30 dni.

Każda z wymienionych platform dostępna jest jako strona internetowa oraz aplikacja, co umożliwia oglądanie transmisji na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV oraz na wielu innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.