30.05.2024, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Nashville SC
Do meczu pozostało:
0dn.3godz.8min.
11.70 X3.60 25.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona. Sztuczki i triki piłkarzy

FC Barcelona. Sztuczki i triki piłkarzy

Miło nam poinformować, że serwis FCBTV.pl nawiązał współpracę z wydawnictwem RM i objął patronat medialny nad książką pt.: „FC Barcelona. Sztuczki i triki piłkarzy.”

Messi, Neymar, Pique – te gwiazdy zna każdy młody fan piłki nożnej. Jeśli chciałbyś grać tak jak oni – prawdziwi futbolowi artyści – sięgnij po tę książkę. Skierowana jest do wszystkich młodych miłośników piłki nożnej, którzy na co dzień grają w piłkę dla przyjemności na szkolnych bądź podwórkowych boiskach, oraz dla tych, którzy próbują swoich sił w klubach piłkarskich zajmujących się szkoleniem piłkarskim na poziomie wyczynowym.

Każdy, kto chce grać coraz lepiej, wie, że technika piłkarska jest niezbędna do tego, aby stać się piłkarzem wszechstronnym – to znaczy takim, który będzie sobie radzić w najtrudniejszych sytuacjach na boisku. W książce przedstawiono 36 trików, zagrań i zwodów, które powinien poznać każdy, kto chce górować nad rywalami w meczu. Poszczególne kroki ćwiczeń dokładnie opisano i pokazano na kolorowych ilustracjach. W tym mistrzowskim treningu towarzyszą młodym graczom wybitni piłkarze FC Barcelony, którzy w różnych latach stanowili o sile tego zespołu. Dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom sprawiali radość kibicom podziwiającym z trybun ich fenomenalne zagrania.

Książkę współtworzą profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się piłką nożną – prowadzą jedną z największych Akademii Piłkarskich w Polsce. Mają do czynienia z takimi jak ty młodymi zawodnikami, których największym marzeniem jest grać jak Messi, Suárez czy Puyol.

Sztuczki-FC-Barcelona.cdrWydawnictwo RM
Tytuł: „FC Barcelona. Sztuczki i triki piłkarzy”
Autorzy: Tomasz Bocheński, Tomasz Borkowski
ISBN 978-83-7773-513-8
Format 205×290 mm
Stron 64
Cena: 19,90 zł
Kup teraz: KLIK
Odwiedź nas w Internecie: RM.com.pl

 

 

 


 

CHCESZ WYGRAĆ TĄ KSIĄŻKĘ?! ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE! ZGŁOŚ SIĘ I WYGRAJ!
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.