18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.43min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hiszpania – Francja transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Hiszpania – Francja transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Już dziś o godzinie 21:00 na Allianz Arena w Monachium rozpocznie się półfinał Euro 2024, w którym zmierzą się drużyny Hiszpanii i Francji. Szczegóły dotyczące transmisji tego meczu, zarówno w telewizji, jak i online, znajdziesz poniżej.

Hiszpania – Francja: gdzie oglądać?

Spotkanie Hiszpania – Francja będzie transmitowane na antenie TVP 1 oraz TVP Sport. Dla zwolenników oglądania meczów online, dostępne są serwisy Pilot WP, Canal+online, Megogo dla transmisji płatnej oraz sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport dla transmisji bezpłatnej.

Hiszpania – Francja, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl użytk0wnicy mogą korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach Smart TV i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Hiszpania – Francja, transmisja meczu online

Dzisiejszą rywalizację można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.