18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.23min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hiszpania – Niemcy transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Hiszpania – Niemcy transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

W piątkowy wieczór, 5 lipca 2024 roku, o godzinie 18:00, na fanów futbolu czekają wielkie emocje. Na stadionie w Stuttgarcie, w ramach ćwierćfinału Euro 2024, zmierzą się reprezentacje Hiszpanii i Niemiec. Spotkanie to przyciągnie uwagę fanów z całej Europy. O szczegółach transmisji, zarówno w telewizji, jak i online, oraz o możliwościach darmowego dostępu informujemy poniżej.

Hiszpania – Niemcy: gdzie oglądać?

Zaplanowana na godzinę 18:00 konfrontacja Hiszpania – Niemcy na Stuttgart Arena zostanie pokazana na antenach TVP 2 i TVP Sport. Dodatkowo, transmisję online udostępnią Pilot WP, Canal+online, Megogo, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport.

Hiszpania – Niemcy: transmisja za darmo

Transmisję Hiszpania – Niemcy można oglądać bezpłatnie na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport.

Hiszpania – Niemcy: transmisja online

Oprócz darmowych opcji, transmisja meczu jest dostępna także w serwisach płatnych. Wśród nich wyróżniają się Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety abonamentowe, które umożliwiają dostęp do szerokiego zakresu sportowych emocji, w tym do Euro 2024:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja. Stream ze spotkania Hiszpania – Niemcy można więc obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.