20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas vs Team Liquid
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.8min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Premiera Pro Evolution Soccer 2017

Premiera Pro Evolution Soccer 2017

pes2017-legendsKonami przenosi dziś wirtualną piłkę na nowy poziom wraz z premierą Pro Evolution Soccer 2017. Tytuł ukazał się w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Windows PC.

PES 2017 skupia się na koncepcie zwanym “kontrolą rzeczywistości”. Sterowanie stało się jeszcze bardziej intuicyjne, a gra lepiej oddaje futbol na najwyższym poziomie. System “Real Touch” daje możliwość odbioru podania i zrobienia sobie miejsca na boisku na wiele sposobów, a “Precise Pass” – pełną kontrolę nad kierunkiem i szybkością każdego podania. Ponadto poprawiono m.in. grę bramkarzy, a sztuczna, adaptacyjna inteligencja, cały czas analizuje styl gracza i dopasowuje się do niego.

Premierowy zwiastun PES 2017 przedstawiający legendy FC Barcelony można obejrzeć pod adresem https://youtu.be/hpBHnyUkczU

“Jesteśmy niezwykle dumni z tego, co osiągnęliśmy w przypadku PES 2017” – mówi Tomotada Tashiro, prezes Konami Digital Entertainment B.V. “Bliskie relacje z bazą fanów pozwoliły na wprowadzenie zmian, których oczekiwali gracze. Weszliśmy we współpracę z kluczowymi partnerami, by wynieść realizm gry na nowy poziom, mamy też plany, by niebawem dodać tryb dedykowany rozgrywkom PES League, który zadowoli graczy chcących skupić się na e-sporcie. PES 2017 to ustanawia nowy standard w grach piłkarskich i jesteśmy zachwyceni, że od dziś fani piłki nożnej na całym świecie mogą zatopić się w fantastycznej rozgrywce”.

Drugi premierowy zwiastun przedstawia mecz pomiędzy piłkarzami Borussii Dortmund – Shinji Kagawą a Pierre-Emerickiem Aubameyangiem https://youtu.be/ydkWD9_tRzw

Dążenie Konami do realizmu odzwierciedlają systemy “Player ID” oraz “Team ID”, które zadebiutowały w PES 2015. Zawodnicy w grze nie tylko wyglądają jak żywi gracze, ale ruszają się i reagują na boiskowe wydarzenia w ten sam sposób. Są natychmiastowo rozpoznawalni po stylu biegania, pozach podczas stałych fragmentów gry czy tym, jak walczą na boisku. “Team ID” sprawia, że drużyny grają tym samym stylem, z którego są znane. W odwzorowaniu detali pomaga niesamowita oprawa. PES 2017 korzysta z wiodącego na rynku silnika FOX Engine. Ponadto Konami podpisało partnerskie umowy premium z FC Barceloną, Borussią Dortmund i Liverpoolem FC, a seria PES pozostaje jedyną gra piłkarską z licencją najbardziej prestiżowych rozgrywek w piłce klubowej – Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

15 września ukazała się również pierwsza aktualizacja składów. Darmowa łatka doda wszystkie transfery przeprowadzone podczas ostatniego okienka transferowego. Ponadto działają już serwery gry, które są gotowe na miliony meczów w Sieci, rozgrywanych co roku w PES-ie. Ponadto niebawem do trybu gry myClub trafią legendy FC Barcelony, które można zobaczyć na najnowszym zwiastunie. 22 września w trybie myClub zostanie również uruchomiony system transakcyjny.

Dystrybutorem Pro Evolution Soccer 2017 w Polsce jest Wydawnictwo Techland. Gra dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w cenie 259,90 zł, a także na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3, Xbox 360 – w cenie 199,90 zł) oraz na komputerach PC (199,90 zł).
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.