La Liga w Eleven Sports !

La Liga w Eleven Sports !

elevenEleven Sports Network, międzynarodowy operator telewizyjny, nabył prawa do transmisji La Liga w Polsce. Dotychczas na dwóch nowych kanałach Eleven oraz Eleven Sports można było oglądać ligę włoską, francuską, szkocką i belgijską. Według oficjalnej strony La Liga kanały Eleven Sports pozyskały prawa do najbliższych 3 sezonów.
Dwa kanały można na razie oglądać w Internecie za darmo na elevensports.pl oraz w aplikacji player.pl i Netii.

Informację potwierdza też oficjalny profil nC+ na Facebooku, który przeprasza fanów, że stracili rozgrywki ligi hiszpańskiej ze swoich sportowych kanałów:

Drodzy Kibice,
Otrzymaliśmy informację, że prawa do transmisji rozgrywek piłkarskiej ligi hiszpańskiej zostały pozyskane przez Eleven Sports Network. Wciąż usilnie staramy się, aby Abonenci nc+ mogli oglądać te rozgrywki. Rozmowy są skomplikowane, będziemy Was informować o rozwoju sytuacji.

Aktualizacja:

W poniedziałek o 20:30 został pokazany pierwszy mecz Granada SB – FC Eibar, a o 22:30 powtórka meczu Bilbao – FC Barcelona.

Zamieszanie, przez które kibice w Polsce nie mieli możliwości zobaczenia meczów pierwszej kolejki La Liga, wynikało z kilku powiązanych ze sobą faktów. Po pierwsze – po zakończeniu sezonu 2014-15 wygasła trzyletnia umowa na pokazywanie hiszpańskiej ligi w Canal Plus. Okazało się przy tym, że nc+ nie miało większych szans na zagwarantowanie sobie praw na kolejne sezony, bo o wiele lepszą ofertę złożył dystrybutorowi praw, czyli Mediapro, katarski kanał beIN Sports. Nieoficjalnie mówi się, że beIN zapłacił za prawa 40 milionów złotych za trzy sezony. To o dziesięć milionów więcej, niż Canal Plus płacił przed trzema laty.

 

Oficjalny komunikat:

 

Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB