18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
56dn.17godz.10min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Suarez zakończył sezon FCBescoli

Suarez zakończył sezon FCBescoli

luisNa Camp Nou miało miejsce oficjalne zakończenie sezonu 2016/2017 w FCBEscola. W wydarzeniu wzięli udział dyrektor projektu – Franc Carbó, wiceprezydent – Jordi Mestre, Luis Suarez, a także trzystu dzieci wraz z rodzicami.

Murawa została podzielona na cztery małe boiska, na których po raz ostatni dzieci z różnych kategorii wiekowych mogły pograć w piłkę. Nie zabrakło także tych zapisanych w tym roku, do których zwrócił się Mestre: „To wasza pierwsza okazja do gry na Camp Nou. Wielu światowych piłkarzy o tym marzy, a wy macie to już za sobą!”.

Dyrektor projektu podziękował trenerom, sztabom szkoleniowym oraz zawodnikom za wykonaną pracę w całym sezonie. Zapewnił także, że „klub jest dumny, że są małym ambasadorami klubu”.

Najważniejszym wydarzeniem było pojawienie się Luisa Suareza, który powiedział kilka słów do rodziców i dzieci: „Trzeba podziękować rodzicom za wsparcie dzieci, bo to niezwykle ważne. podziękowania należą się także sztabowi szkoleniowemu za świetną pracę. Życzę wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciom”.

Po wszystkich przemowach rozpoczęło się wręczanie dyplomów i nagród zarówno indywidualnych jak i drużynowych za wyróżnienia zarówno w sporcie jak i nauce.


Zapisz się do naszego konkursu już dziś!
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.