03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.10godz.13min.
12.80 X3.50 22.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jak dobrze grać w piłkę i zostać gwiazdą?

Jak dobrze grać w piłkę i zostać gwiazdą?

newsJak zostać nowym Messim, Suarezem, Xavim, Iniestą, Pique czy Bravo? Wydawnictwo Rebis prezentuje książkę, „Piłka nożna nie tylko dla żółtodziobów”, dzięki której nauczysz się wszystkiego o piłce nożnej!

Książka zaczyna się dość szczegółowym spisem treści, przedmową, wstępem i i podziękowaniami. Następnie treść podzielona jest na cztery części (osiemnaście rozdziałów). Na końcu znajduje się słowniczek piłkarski, opisem ćwiczeń dla młodszych zawodników oraz indeksem.

Autor opisuje wszystko co związane z piłką nożną. Przepisy gry, ćwiczenia dla najmłodszych, rady dla rodziców, kibiców, techniki celnego strzelania, podawania czy wrzucania. Mowa jest także o pracy arbitrów, sposobie rozmawiania z nimi a nawet sposobach przygotowania się do meczu. Autor wymienia także jak radzić sobie ze stresem i co powinno się jeść a czego nie w dniu meczu.

Książka wzbogacona jest w liczne rysunki i diagramy opisujące ćwiczenia. W rozdziałach znajdują się także specjalne ramki, które mówią o definicji danych słów, które ostrzegają przed czymś bądź informują, a także dostarczają ciekawostek.

Część pierwsza informuje o wszystkim co związane z futbolem. Część druga to zasady gry, przepisy, praca arbitrów. Część trzecia to podania, dryblingi, spalone, strzały, gra formacji, bramkarza i wszystko o umiejętnościach piłkarskich. Jest to część, w której jest najwięcej obrazków. Ostatnia część skierowana jest da rodziców.

Książka zdecydowanie godna polecenia dla wszystkich młodziutkich i nieco starszych dzieci, które stawiają pierwsze kroki na boisko, dla młodzieży, która wchodzi w dorosły futbol ale także doskonały podręcznik dla trenerów i rodziców.

donewsaTytuł: Piłka nożna nie tylko dla żółtodziobów
Przekład: Piotr Kuś
Oprawa: broszura klejona
Wydanie: 1 (2015)
Ilość stron: 272
Format: 150 x 225
Cena promocyjna: 31 zł
Kup teraz: KLIK
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.