Jak dobrze grać w piłkę i zostać gwiazdą?

Jak dobrze grać w piłkę i zostać gwiazdą?

newsJak zostać nowym Messim, Suarezem, Xavim, Iniestą, Pique czy Bravo? Wydawnictwo Rebis prezentuje książkę, „Piłka nożna nie tylko dla żółtodziobów”, dzięki której nauczysz się wszystkiego o piłce nożnej!

Książka zaczyna się dość szczegółowym spisem treści, przedmową, wstępem i i podziękowaniami. Następnie treść podzielona jest na cztery części (osiemnaście rozdziałów). Na końcu znajduje się słowniczek piłkarski, opisem ćwiczeń dla młodszych zawodników oraz indeksem.

Autor opisuje wszystko co związane z piłką nożną. Przepisy gry, ćwiczenia dla najmłodszych, rady dla rodziców, kibiców, techniki celnego strzelania, podawania czy wrzucania. Mowa jest także o pracy arbitrów, sposobie rozmawiania z nimi a nawet sposobach przygotowania się do meczu. Autor wymienia także jak radzić sobie ze stresem i co powinno się jeść a czego nie w dniu meczu.

Książka wzbogacona jest w liczne rysunki i diagramy opisujące ćwiczenia. W rozdziałach znajdują się także specjalne ramki, które mówią o definicji danych słów, które ostrzegają przed czymś bądź informują, a także dostarczają ciekawostek.

Część pierwsza informuje o wszystkim co związane z futbolem. Część druga to zasady gry, przepisy, praca arbitrów. Część trzecia to podania, dryblingi, spalone, strzały, gra formacji, bramkarza i wszystko o umiejętnościach piłkarskich. Jest to część, w której jest najwięcej obrazków. Ostatnia część skierowana jest da rodziców.

Książka zdecydowanie godna polecenia dla wszystkich młodziutkich i nieco starszych dzieci, które stawiają pierwsze kroki na boisko, dla młodzieży, która wchodzi w dorosły futbol ale także doskonały podręcznik dla trenerów i rodziców.

donewsaTytuł: Piłka nożna nie tylko dla żółtodziobów
Przekład: Piotr Kuś
Oprawa: broszura klejona
Wydanie: 1 (2015)
Ilość stron: 272
Format: 150 x 225
Cena promocyjna: 31 zł
Kup teraz: KLIK
Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB