18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
56dn.17godz.48min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Suarez. Nigdy nie będziesz sam

Suarez. Nigdy nie będziesz sam

suarezDzięki współpracy z Wydawnictwem Egmont trafiła do mnie biografia Luisa Suareza dla dzieci i młodzieży. Co więcej, jako przedstawiciel bloga oraz Serwisu FCBTV.pl miałem możliwość objąć patronat medialny nad tą książką, o czym informowałem TUTAJ.

Autorem książki jest dobrze znany Jarosław Kaczmarek, który podróżuje po świecie opowiadając baśnie, legendy i futbolowe historie. Również autor książki „Gole wszech czasów”, również wydawnictwa Egmont. Miałem możliwość podzielić się opinią na jej temat TUTAJ.

Książka „Suarez. Nigdy nie będziesz sam” zaczyna się wstępem, a właściwie opisem spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną, a Celtikiem, w którym Tridente MSN zaliczyło 6 goli i 6 asyst. Na zakończenie podobnie, opis meczu, tyle że finału Ligi Mistrzów z Berlina, w którym Barca pokonała Juventus.

Lektura dzieli się na pięć części. W pierwszej opisuje młodzieńcze lata Suareza w Urugwaju i poznanie przyszłej zony, aż do wyjazdu do Holandii. Druga część to gra w Holandii i Mundial w RPA. W trzeciej części kariera w Anglii na Anfield, pierwsze dni i treningi w Liverpoolu i wygrana w Copa America Czwarta dotyczy Mundialu w Brazylii, ugryzienia Chielliniego i historii podobnych wybryków w Anglii i Holandii oraz powrót do gry po ciężkiej kontuzji.Ostatnia część dotyczy gry w Barcelonie.

Na zakończenie oprócz bibliografii i podziękowań, czytelnik pozna przebieg kariery bohatera, wywalczone przez niego trofea oraz będzie miał możliwość przejścia przez test psychologiczny.

Autor oprowadza nas po Urugwaju, Montevideo, Holandii, Amsterdamie, Wielkiej Brytanii, Liverpoolu, Hiszpanii i Barcelonie. Na temat każdego państwa i miasta dowiemy się wielu ciekawych rzeczy i anegdot. Do wszystkiego dołączonych jest wiele fantastycznych fotografii.

Tytuł: Suarez. Nigdy nie będziesz sam
Autor: Jarosław Kaczmarek
Wydawnictwo Egmont
Oprawa: Miękka
Premiera: 27.04.2017
Ilość stron: 184
Wymiary: 170 x 240 mm
Kup Teraz: KLIK

Chciałbym także dodać, że w serii Mali Mistrzowie ukazały się już inne książki, o których informowałem oraz dzieliłem się swoją opinią na ich temat. Możecie się z nimi zapoznać klikając w tytuł.

Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce
Leo Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem
Ibra. Chłopiec, który odnalazł własną drogę
Robert Lewandowski. Wygrane marzenia
Neymar. Czarodziej futbolu
Gole wszech czasów
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.