18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
56dn.10godz.32min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oficjalne gadżety FC Barcelony

Oficjalne gadżety FC Barcelony

plakat1Szukacie plakatów z Waszą ulubioną drużyną? Z czystym sumieniem możemy polecić Wam sklep internetowy www.eplakaty.pl.

Co za tym stoi?

Kwestią pierwszorzędną jest oryginalność oferowanych produktów. Na stronie internetowej znajdziecie sprowadzane oficjalne plakaty na licencji wydanej przez klub.

Oryginalność = jakość.

Skoro na plakaty wydaje licencję sama FC Barcelona, oczywistą sprawą jest, że nie mogą być to drugorzędne słabe wydruki. Wykonane są na papierze 150g/m2 dzięki czemu są grube i trwałe, a matowa powierzchnia sprawia, że nie odbijają intensywnego światła co zwiększa komfort percepcji tych klubowych dzieł sztuki.

Gwarancja szybkiej dostawy nienaruszonych produktów.

Jak mówią przedstawiciele eplakaty.pl: „Wieloletnie doświadczenie i setki wysłanych plakatów nauczyły nas co zrobić, aby produkt dotarł do klienta w idealnym stanie. Plakaty wysyłamy w ciągu 24godzin w specjalnie zabezpieczonych kartonowych tubach, aby przetrwały transport z nawet najbardziej „narwanym” kurierem :)”

plakat2

Resztę pozostawiamy Wam. Zapoznajcie się z ofertą sklepu www.eplakaty.pl i oceńcie sami czy warto zainwestować w oryginalne klubowe postery.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.