31.12.2022, g. 01:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Espanyol
Do meczu pozostało:
22dn.7godz.3min.
11.22 X6.60 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowe korki Messiego

Nowe korki Messiego
messi-nemezizAby kreować przyszłość, czasami należy czerpać inspirację z przeszłości. W celu stworzenia optymalnego obuwia dla zawodników stawiających na zwinność i błyskotliwość, adidas odwołał się do starożytnych rytuałów bitewnych, tanecznych i sportowych. Zastosowanie tapingu (taśm wzmacniających) miało wówczas zwiększyć siłę fizyczną i dawać komfort psychiczny. W rezultacie adidas Football stworzył Nemeziz, buty dedykowane naturalnie utalentowanym piłkarzom.

Każdy element Nemeziz został zaprojektowany z myślą o graczach, którym sprawność ogólna pomaga w osiągnięciu dominacji na boisku. Aby mogli oni prezentować pełnię swoich umiejętności, potrzebują butów, które zapewnią im bezpieczeństwo, wsparcie i możliwość adaptacji nawet do najtrudniejszych warunków.

Aby zagwarantować maksymalną wydajność w tych obszarach, do Nemeziz wprowadzono kilka ważnych cech konstrukcyjnych. System AGILITYBANDAGE wykorzystuje rewolucyjną technologię TORSIONTAPES, która zapewnia maksymalne dopasowanie i stabilizację, podczas gdy kołnierz stabilizujący okolice kostki z każdej strony pozwala na dynamiczne zmiany kierunku.

Z kolei podeszwa TORSIONFRAME posiada wyjątkowo lekką konstrukcję, zaś system TORSIONRIBS wspomaga dynamiczne wybicie. Nowa struktura materiału wierzchniego AGILITYKNIT 2.0 zapewnia wygodę oraz niespotykany dotąd komfort użytkowania.

nemeziz-1
Aby umożliwić identyczny poziom zwinności bez względu na miejsce rozgrywki, Nemeziz jest również dostępny w wersjach Cage i Street. Technologie TORSIONTAPES i AGILITYKNIT 2.0, uwzględnione w modelu do gry na naturalnej nawierzchni, umożliwiają odnoszenie efektownych zwycięstw także w specjalnych klatkach i na ulicach miast.

Leo Messi, który po raz pierwszy wystąpi w Nemeziz 27 maja, w finale Pucharu Króla, powiedział: „Przełamywanie oporu rywala to podstawa mojej gry. Zawsze staram się wykonać ruch, którego przeciwnik się nie spodziewa. Oczywiście, robię to tak szybko, jak tylko jest to możliwe. W takiej sytuacji muszę mieć pełne zaufanie do butów i swobodę poruszania się. Nemeziz idealnie pasują do mojego stylu gry”.
nemeziz-2

Sam Handy, Vice President of Design adidas Football, dodał: „Część naszej filozofii designu opiera się na dorobku marki z przeszłości. I to właśnie przyświecało nam w projekcie Nemeziz. Idea przeplatanych taśm nie jest nowym pomysłem, jest obecna m.in. w niektórych naszych klasycznych produktach, a także wykorzystywana w innych dziedzinach, takich jak sztuki walki. I to od wielu pokoleń. Przy pracy nad tym modelem przyświecała nam idea podkreślająca właściwe wyważenie między indywidualnymi cechami stopy w ruchu a wsparciem, które powinny zapewniać odpowiednie buty, szczególnie w odniesieniu do najbardziej dynamicznych i bezkompromisowych zawodników. Naszym głównym celem jest dostarczanie sportowcom narzędzi do maksymalizacji ich kreatywności, a dzięki temu produktowi udało się stworzyć pionierską strukturę, która pomoże takim zawodnikom jak Messi, Sanches czy Firmino osiągnąć szczyt ich możliwości”.

Nemeziz w czarno-białej kolorystyce Dust Storm będzie dostępny od 26 maja na www.adidas.pl/pilka_nozna oraz w sklepach stacjonarnych.Kursy na mecze Barcy

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Kursy na mecze La Liga

Real Valladolid - Real Madryt

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Villarreal CF - Valencia CF

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Cadiz - Almeria

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Atletico Madryt - Elche

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.