10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.29min.
11.50 X4.33 25.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Leo, daj karnego Masche!

Leo, daj karnego Masche!

leomascheKibice FC Barcelony wystartowali ze specjalną kampanią dotyczącą Leo Messiego, jego karnych oraz Javiera Mascherano i jego roli w zespole.

Wpływ Masche na grę drużyny jest nieoceniony. Argentyńczyk jest jednym z liderów nie tylko obrony ale całej drużyny. Cały czas jest w formie, a poza tym ma staż w postaci 264 spotkań.

Niestety jednak do tej pory nie udało mu się strzelić ani jednej bramki dla swojego klubu. W związku z tym kibice wymyślili ciekawą kampanię, aby pomóc mu w tym.

Kibice chcą przekonać Messiego, aby oddał Mascherano jednego z rzutów karnych. W opisie kampanii czytamy:
„Uważamy, że Javier Mascherano nie ma wystarczającego uznania w pierwszej drużynie FC Barcelony. Przyczynia się do gry zespołu w gigantycznym stopniu. Chcemy, aby mógł świętować bramkę w swoich i naszych barwach. Wszystko teraz opiera się na bramkach, wiec chcemy aby miał już jakąś. Najprostszym sposobem jest przekazanie mu karnego. prosimy Leo, aby to zrobił. mamy nadzieję, że zgodzi się na naszą prośbę i pozwoli Masche strzelić pierwszą, wymarzoną bramkę.”

W kampanii może wziąć udział każdy kibic. Wystarczy kliknąć TUTAJ i podać swoje imię, nazwisko, e-mail, miasto oraz uzasadnienie.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.