Francuskie media wiedzą już wszystko

Francuskie media wiedzą już wszystko

neyTUTAJ w szczegółowy sposób opisywaliśmy sytuację Neymara oraz trwającą wokół niego sagę transferową, która może zakończyć się najgłośniejszym i najdroższym transferem na świecie.

FC Barcelona na pewno nie zasiądzie do stołu i nie będzie negocjowała transferu. Klub nie chce sprzedać swojej gwiazdy i swojego stanowiska nie zamierza zmieniać. Problem w tym, że piłkarz sam może wykupić siebie z klubu.

Tak czy inaczej klub na pewno złoży pozew do UEFA za naruszenie zasad fair play, a także chce porozumieć się z innymi wielkimi klubami, aby przeprowadzić kampanie przeciwko PSG.

Renomowany francuski dziennik L’Equipe poinformował dziś, że za tydzień w poniedziałek Neymar podpisze kontrakt. W tym tygodniu zaś przejdzie badania medyczne.

Czytamy także, że władze Paris Saint-Germain przygotowują już wielką uroczystość powitalną dla Brazylijczyka. Jego prezentacja ma odbyć się w mieście, a nie na stadionie. Ma być rządzona z wielką pompą i niezapomnianą dla wszystkich.

BeIN Sports Qatar, który także należy do właścicieli PSG poinformował na Twitterze: „Wewnętrzne źródła FC Barcelony zapewniają, że Neymar zdecydował się na opuszczenie klubu”.

W Barcelonie cały czas czekają na powrót 25-latka, który powinien pojawić się normalnie na środowym treningu. Klub chce aby ten jak najszybciej jasno wypowiedział się w swojej sprawie i zakończył całą sagę.

Kataloński klub zamroził także u notariusza 26 milionów euro, które miał zapłacić ojcu piłkarza za podpisanie pięcioletniej umowy. Barca czeka na rozwój wydarzeń, bo po transferze być może nie zapłaci całej sumy tylko 1/5 z niej.


banner

 

Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB