29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun vs Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.16min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona jednak w formie? Mistrzostwo bardzo blisko.

FC Barcelona jednak w formie? Mistrzostwo bardzo blisko.

Piłka nożna – sport, który budzi żywe emocje wśród kibiców. Niezależnie, czy mowa o polskich zespołach, czy też zagranicznych. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy nie raz i nie dwa udowodnili swój wielki talent, jeżeli chodzi o światowe boiska. Jedną z najjaśniejszych gwiazd na polskim firmamencie jest Robert Lewandowski i FC Barcelona. Jak się okazuje, pojawiły się nadzieję, że jego zespół ma szansę na to, aby zdobyć mistrzostwo, którego nikt na początku się kompletnie nie spodziewał.

Sytuacja w lidze hiszpańskiej

Jeżeli ktoś chciałby znaleźć odpowiedź na pytanie, gdzie oglądać transmisje meczów Ligi Konferencji, to bez trudu w internecie znajdzie odpowiednie namiary na takie miejsca. Mecze Ligi Konferencji budzą żywe emocje, jednak nie są one transmitowane w zwykłej TV. Jednak nadzieję fanów nie mogą być stracone i znajdą oni dogodne miejsce, gdzie będą mogli obejrzeć wszystkie pożądane relacje.

Teraz jednak czas na to, aby spojrzeć na FC Barcelonę, która po 27 kolejkach ma szansę na to, aby zdobyć kolejne upragnione mistrzostwo. Wystarczy spojrzeć na tabelę, aby zrozumieć dlaczego. Barcelona znajduje się na pierwszym miejscu. Na swoim koncie mają 23 zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Udało im się zdobyć 53 9, a stracić 9. Łącznie daje im to 71 punktów. Po piętach depcze im odwieczny przeciwnik – Real Madryt. Zespół, który znajduje się na drugim miejscu, ma 18 zwycięstw na koncie, jeżeli chodzi o ten sezon. Do tego pięć remisów i 4 porażki. To fakt, że do tej pory udało im się zdobyć aż 59 bramek, jednak stracili ich 21. To daje im łącznie 57 punktów. Jak widać, do Barcelony mają sporo do nadrobienia. Czy im się to uda? Niedługo kibice się tego dowiedzą. Czeka nas jeszcze w tym sezonie sporo meczów na Camp Nou.

gdzie oglądać transmisje meczów ligi konferencji

Fot. Christian Bertrand / shutterstock.com

El Clasico

Całkiem niedawno miał mecz, który nosi miano El Clasico w lidze hiszpańskiej, czyli La Liga. To sytuacja, kiedy na boisku spotykają się przedstawiciele Katalonii i Kastylii, czyli FC Barcelona i Real Madryt. Dwoje odwiecznych hiszpańskich wrogów, których mecze zapełniają trybuny od zawsze. Prawdą jest to, że nigdy tak naprawdę nie wiadomo, kto wygra. Walka jest zacięta. W sezonie 2022/2023 odbyło się na razie sześć El Clasico. 4 wygrał Real Madryt, dwa FC Barcelona. Jednak to, że więcej wygrał Real – jak widać – tak naprawdę nic nie znaczy. Na chwilę obecną Barcelona jest górą i pozostaje mieć nadzieję, że wciąż tak będzie. Chociaż, innego zdania są kibice Realu. Sezon niedługo się zakończy i będzie wiadome już kto sięgnie po mistrzostwo.

Dodatkowe mistrzostwo

Kto lubi Barcelonę, ten musi wiedzieć, że ma ona szansa na dodatkowy tytuł mistrzowski. Otóż okazuje się, że klub, który do tej pory zdobył 26 tytułów mistrzowskich, złożył wniosek o przyznanie  mu także mistrzostwa zdobytego w 1937 roku. Ciekawa historia, która może zostać korzystnie rozwiązana. Takie informacje pojawiły się 26 marca 2023 roku, więc wiernym kibicom oraz pozostałej reszcie świata, pozostaje obserwować co tak naprawdę z tego wyniknie.

Jedno jest pewne – FC Barcelona gra doskonale. Robiła tak od zawsze, dając nadzieję na kolejne zwycięstwa swoim fanom.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.