20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas vs Team Liquid
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.7min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Polska-Holandia, czyli przedostatnie spotkanie naszych piłkarzy w Lidze Narodów

Polska-Holandia, czyli przedostatnie spotkanie naszych piłkarzy w Lidze Narodów

22 września o godzinie 20:45 reprezentacja Polski w piłce nożnej zagra w Warszawie na Stadionie Narodowym im. Kazimierza Górskiego z Holandią w ramach spotkań Ligi Narodów. W Rotterdamie zremisowaliśmy po trudnym i pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji meczu 2:2. A jak będzie tym razem? Na zwycięstwo z „Pomarańczowymi” czekamy bowiem od 43 lat. Już dzisiaj postaw zakład bez ryzyka na ten mecz wykorzystując sts kod promocyjny.

Orły nadlatują

Przed naszą reprezentacją niezwykle ważne spotkanie Ligi Narodów z kilku powodów. Po pierwsze nadchodzące dwa mecze (z Holandią i Walią na wyjeździe) to ostatnie spotkania o punkty przed mistrzostwami świata w Katarze. Nasi piłkarze rozegrają co prawda jeszcze 2 mecze towarzyskie podczas listopadowego zgrupowania, ale to właśnie dwa najbliższe mecze pokażą nam prawdę o naszej reprezentacji i o jej potencjale. O ile nie mamy już realnych szans na awans do turniej finałowego Ligi Narodów, o tyle walczymy wciąż o pozostanie w dywizji A Ligi Narodów, co daje 3 miejsce w tabeli.

Powrót Kapitana Lewandowskiego

Tytuł niczym z powieści historycznej o jakimś wybitnym żołnierzy, czy pilocie, ale wszyscy doskonale wiemy ile Robert Lewandowski znaczy dla naszej reprezentacji i jaka jest jego obecna forma strzelecka w jego nowym klubie – FC Barcelona. Jedenaście goli na starcie nowego sezonu i na starcie nowego rozdziału piłkarskiej historii Kapitana Lewandowskiego działają na wyobraźnię każdego z nas. Życzymy zdrowia i utrzymania formy aż do spotkań o mistrzostwo świata (albo o wiele dłużej), które zostaną rozegrane kolejno: 22 listopada z Meksykiem, 26 listopada z Arabią Saudyjską i 30 listopada z Argentyną.

Po trzecie – nie ma miejsca jak dom

Reprezentacja Polski ponownie wraca na stadion narodowy, który za sprawą swojej historii i unikatowej publiczności może przywrócić nam piłkarską wiarę i pozwolić patrzeć z odwagą na grę naszych piłkarzy. Ostatnie mecze nie były dobre w naszym wykonaniu, choć zremisowane spotkanie z Holandią 2:2 , czy przegrany mecz z Belgią 0:1 (również na Stadionie Narodowym) miały momenty świadczące o potencjale naszej drużyny. Warto pamiętać, że Czesław Michniewicz dużo eksperymentował w każdym spotkaniu, począwszy od wygranej naszych zawodników z Walią, która miała miejsce tym razem we Wrocławiu.

Po czwarte – czasy obecne

Nie patrząc wstecz i nie wybiegając za bardzo do przodu warto znaleźć w czwartkowy wieczór 90 minut wolnego czasu (plus to co doliczy arbiter) i obejrzeć mecz naszych piłkarzy. Lubimy na nich narzekać, ale jeszcze częściej lubimy im wybaczać. Mecz z Holandią jest ważny, ale na nim piłkarski świat, a raczej piłkarski terminarz się nie kończy. Mamy jednak prawo wierzyć w dobry wynik, ponieważ nasza reprezentacja wielokrotnie już pokazywała na murawie Stadionu Narodowego mentalność wojowników, których stać na spektakularne zwycięstwa. Z Holandią nie wygraliśmy od 1979 roku, ale jak to się ma do czasów obecnych i tego wyjątkowego, szczególnego miejsca jakim jest Stadion Narodowy i niepowtarzalni kibice. Polscy piłkarze wychodząc na murawę zobaczą ok. 60 000 tysięcy kibiców, a raczej powodów do walki z pełnym zaangażowaniem w spotkaniu z Holandią. Tym bardziej warto dziś postawić na reprezentacje Polski, na którą kurs wynosi 3.20. Dodatkowo korzystając z fortuna kod promocyjny możemy postawić pierwszy zakład bez ryzyka. Powodów dla których warto się starać tak naprawdę jest 40 milionów, ponieważ każdy z nas zawsze trzyma kciuki za naszą reprezentację i chce ją widzieć zwycięską. Mecz z Holandią to wezwanie do kolejnego uwierzenia w Reprezentację Polski; bez względu na opinie ekspertów i martwe statystyki.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.