13.12.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
Antwerp vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.45min.
16.00 X5.00 21.44 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedri: Trzy punkty będą dla nas bardzo ważne

Pedri: Trzy punkty będą dla nas bardzo ważne

Pedri był gościem strony klubowej, gdzie opowiedział o bieżących tematach, a zwłaszcza o zbliżającym się El Clasico. Co miał do powiedzenia młody Hiszpan?

„To będzie trudny mecz”

W kontekście najbliższej kolejki ligowej, starcie Realu Madryt z FC Barceloną będzie miało najważniejsze znaczenie. Tak samo sądzi Pedri, dla którego może to być drugie spotkanie w barwach „Blaugrany” przeciwko „Królewskim”.

Pójście na Camp Nou i gra w tym meczu jest spektakularna. To był wyjątkowy dzień, miałem szczęście, że moja rodzina przyjechała i pożegnała mnie w drodze na stadion. Jako widz bardzo lubiłem El Clasico, a teraz jako piłkarz podchodzę do niego z największą radością – powiedział Pedri.

Zobacz również: Pique zdąży na Klasyk?

18-latek ocenił również poziom przeciwnika, który podobnie jak FC Barcelona nie zwykł ostatnio przegrywać. W opinii pomocnika starcie to będzie miało więc duże znaczenie dla układu tabeli, aczkolwiek wraz z kolegami obiecuje, że o tytuł będą walczyć do samego końca.

Jak każdy Klasyk, to będzie trudny mecz. Rywale mają bardzo dobry zespół, musimy rozegrać świetne spotkanie, by zdobyć trzy punkty. To starcie ma duże znaczenie, musimy spróbować je wygrać. Nigdy nie uważamy tytułu za stracony, walczymy do samego końca, pragniemy zdobywać trzy punkty i właśnie to da nam szanse. Najważniejsze jest wygranie tego meczu i czekanie na potknięcie lidera – przyznał Pedri.

 

fot.gettyimages.com
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.