18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
56dn.16godz.33min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi i CR7 w jednym zespole ?

Messi i CR7 w jednym zespole ?

messi-y-cristiano-podrian-jugar-juntosWedług katalońskiego dziennika Mundo Deportivo UEFA rozważa możliwość wprowadzenia meczu gwiazd, podobnego do All Star Game, które rozgrywane jest w NBA. Środki z meczu zostałyby przeznaczone na cele charytatywne.

W takim specjalnym meczu zmierzyliby się zawodnicy z klubów najlepszych lig wybranych przez głosowanie na stronie internetowej (po 2 z jednego). Podzieliliby się oni na północ ( np. liga angielska, liga niemiecka, liga rosyjska) oraz południe (liga hiszpańska, liga włoska i liga francuska).

Według „Mundo Deportivo” ten pomysł mógłby zostać zrealizowany najwcześniej w 2017 roku. UEFA oficjalnie jeszcze nie zatwierdziła tego pomysłu, ale podobno Michel Platini jest wielkim zwolennikiem projektu.

Katalońska gazeta przedstawiła nawet przykładowe składy, gdyby mecz ten miałby się odbyć w tym sezonie. Według dziennikarzy w jednym zespole moglibyśmy zobaczyć wreszcie dwóch najlepszych piłkarzy na świecie – Messiego i Ronaldo. Popieracie ten projekt ?

sklady
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.