01.02.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Betis vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.58min.
15.00 X3.80 21.62 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

List pożegnalny Ronaldinho

List pożegnalny Ronaldinho

dtsma1vx0amkwai

 Ronaldinho, który we wtorek oficjalnie ogłosił zakończenie kariery umieścił na swoim profilu na Facebooku krótki list pożegnalny. Podziękował w nim wszystkim osobom, które spotkał na drodze swojej piłkarskiej kariery.

 

„Dziękuję Ci Boże za życie, które mi dałeś, za rodzinę, przyjaciół oraz mój pierwszy zawód. Po prawie trzech dekadach poświęcania się piłce nożnej żegnam się z moim największym, spełnionym marzeniem. Przez 20 lat profesjonalnej kariery i 10 lat w szkółce właśnie to kochałem najbardziej. Intensywnie przeżywałem marzenie dziecka, każdą chwilę, podróże, zwycięstwa, porażki, drogę do szatni, wejście na boisko, buty, w których grałem, dobre i zmarnowane piłki, otrzymane nagrody, gwiazdy, z którymi występowałem i które podziwiałem, a także te, które znam tylko z Playstation, ale podziwiam do dziś. Wszystko było niesamowite.

Znacie mnie, wiecie, że jestem nieśmiały i nie lubię dużo mówić, ale muszę powiedzieć z głębi serca, że jestem bardzo wdzięczny za pomoc wszystkich: trenerów, fizjoterapeutów, zarządów oraz ich członków, kibiców moich drużyn oraz tych przeciwnych, kierowców autobusów, chłopców podających piłki, sędziów i prasy. Razem napisaliśmy tę historię, bez was nie było to możliwe.

W marcu ogłosimy, jak będzie przebiegać moje pożegnanie z futbolem oraz czym zajmę się w przyszłości. Na razie chciałbym wyrazić swoją wdzięczność. To słynne zdanie „dziękuję stara” było dla mnie inspiracją przez długi czas. Dziękuję kolegom za zwycięstwa! Dziękuję za wszystkie wiadomości i wsparcie! Ściskam was mocno, byłem bardzo szczęśliwy, czyniąc z piłki nożnej mój zawód i moje życie.”
Kursy na mecze Barcy

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Kursy na mecze La Liga

Valencia CF - Athletic Bilbao

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

12/02/2023 / 01:00

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.