Zmarł Johan Cruyff

Zmarł Johan Cruyff

cruyffDzisiaj, czyli 24 marca 2016 roku, w wieku 68 lat zmarł Johan Cryuff, legenda Ajaxu, FC Barcelony oraz całego futbolu.

Holender przegrał walkę z rakiem płuc, którego wykryto u niego w październiku ubiegłego roku. Za miesiąc skończyłby 69 lat.
Dzielnie stawiał czoła chorobie, nie dawno poinformował, że wygrywa z rakiem 2-0… Okazało się jednak, że przegrał tą nierówną walkę. Zmarł w otoczeniu bliskich i rodziny, która na jego oficjalnej stronie zamieściła komunikat.

24 marca 2016 Johan Cruyff zmarł w Barcelonie w wieku 68 lat, po ciężkiej walce z rakiem, otoczony przez swoją rodzinę. Pogrążeni w smutku prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w tych chwilach bólu.

To on po zakończeniu kariery zawodniczej zrewolucjonizował styl Barcy. Styl, który do teraz przynosi sukcesy i kolejne generacje wybitnych piłkarzy jak Iniesta, Xavi czy Messi. Stał się legendą już za życia i nigdy nie zostanie zapomniany wśród kibiców Dumy Katalonii.

Spoczywaj w pokoju Johan i oglądaj z góry kolejne sukcesy FC Barcelony, bez Ciebie prawdopodobnie nie byłoby ich tak wiele…

cruyff

 

Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB