13.12.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
Antwerp vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.27min.
16.00 X5.00 21.44 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zawieszenia na Puchar i Superpuchar Hiszpanii

Zawieszenia na Puchar i Superpuchar Hiszpanii

mascheMundo Deportivo poinformowało o licznych zawieszeniach piłkarzy FC Barcelony i Sevilli. Kary dotyczą sierpniowego Superpucharu Hiszpanii, kolejnej edycji Pucharu Króla oraz nawet rozgrywek ligowych.

Andres Iniesta otrzymał w finale z Sevillą trzecią żółtą kartkę. W związku z tym będzie musiał pauzować w pierwszym meczu 1/16 Pucharu Króla w przyszłym sezonie.

Javier Mascherano otrzymał automatyczną czerwoną kartkę i również opuści pierwszy mecz 1/16 pucharu Króla w kolejnym sezonie.

Jose Ramón de la Fuente pełni w Barcelonie funkcje trenera bramkarzy. Po protestach w ostatnim finale również otrzymał dwa mecze zawieszenia.

Jeśli chodzi o Sevillę, kar jest więcej.

Krychowiak oraz Rami również dostali trzecią żółtą kartkę i nie zagrają w pierwszym meczu 1/16 Copa del Rey w sezonie 2016/2017.
Banega nie zagra z tego samego powodu do Mascherano – czerwonej kartki.

Carrico nazwał sędziego „pedałem” i otrzymał zawieszenie aż na cztery spotkania. Nie zagra zatem w obu meczach Superpucharu Hiszpanii z Barceloną oraz opuści pierwsze dwie kolejki ligowe.

Kołodziejczak już w tym finale z Barcelona nie zagrał z powodu zawieszenia za swoje zachowanie w ostatniej kolejce ligowej. Obrońca nie zagra także w obu meczach o Superpuchar Hiszpanii. Ominie go również pierwsza kolejka ligowa.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.