16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 vs Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.6min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Z Arsenalem w 1/8 Ligi Mistrzów!

Z Arsenalem w 1/8 Ligi Mistrzów!

losowanieDzisiejszego dnia w samo południe w Szwajcarii w Nyonie odbyło się losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Z grupy awans uzyskały takie zespoły jak: Real Madryt, VFL Wolfsburg, Atletico Madryt, Manchester City, FC Barcelona, Bayern Monachium, Chelsea Londyn, Zenit Sankt Petersburg, Paris Saint – Germain, PSV Eindhoven, Benfica Lizbona, AS Roma, Arsenal Londyn, Dynamo Kijów i Gent.

Zwycięzcy grup będą grali z zespołami, które awansowały z drugiego miejsca. Drużyny z tych samych lig i grup nie mogły na siebie trafić. Również zespoły z Rosji i Ukrainy nie mogły ze sobą zagrać.

FC Barcelona mogła trafić na takie zespoły jak: Paris Saint – Germain, PSV Eindhoven, Benfica Lizbona, Juventus Turyn, Arsenal Londyn, Dynamo Kijów bądź na Gent.

Losowaniu jak zawsze przewodzi Gianni Infantino. Najpierw poznaliśmy sylwetki drużyn, potem przedstawiono reguły losowania. Losowanie przeprowadził Javier Zanetti – ambasador tegorocznego finału, który odbędzie się na San Siro wraz z „Łysym z UEFA”.

Pierwsze spotkania zostaną rozegrane na stadionach zespołów z drugiej pozycji. Zatem pierwszy mecz Barcelona zagra w Londynie.

Pary 1/8 Ligi Mistrzów:
KAA Gent – VFL Wolfsburg
AS Roma – Real Madryt
Paris Saint-Germain – Chelsea Londyn
Arsenal Londyn – FC Barcelona
Juventus Turyn – Bayern Monachium
PSV Eindhoven – Atletico Madryt
Benfika Lizbona – Zenit Sankt Petersburg
Dynamo Kijów – Manchester City
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.