23.09.2023, g. 18:30
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.48min.
11.30 X6.00 29.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wytypuj wynik i wygraj książkę!

Wytypuj wynik i wygraj książkę!

konkursNasz serwis jest partnerem medialnym książki pt.: „FC Barcelona. Sztuczki i triki piłkarzy” wydawnictwa RM. W związku z tym zaplanowaliśmy dla Was drugi konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie ta książka.

Tym razem konkurs jest nieco łatwiejszy. Chodzi o wytypowanie wyniku ostatniego meczu w sezonie, czyli finału Pucharu Hiszpanii, w którym FC Barcelona zagra z Sevillą na Vicente Calderón. Spotkanie to rozpocznie się w niedziele o godzinie 21:30.

Około godziny przed meczem na naszym Facebooku pojawi się informacja o składach na mecz oraz informacji, że spotkanie to będziecie mogli obejrzeć na FCBTV.pl/live. W tym poście zapytamy Was o to, jaki wynik obstawiacie.

W komentarzach pod postem możecie obstawiać wyniki spotkania. Każda osoba może podać tylko jeden typ. osoba, która celnie wskazała wynik, wygra książkę. jeśli kilka osób wskaże trafny wynik, wówczas wygra ta, która jako pierwsza go napisała.

Swoje typy możecie wpisywać w komentarzach do rozpoczęcia spotkania. Wpisy po rozpoczęciu meczu nie będą już brane pod uwagę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Bądźcie czujni i śledźcie naszego Facebooka w niedziele około 20:30!

konkurs2
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.