16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 vs Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.18godz.38min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

UWAGA! KONKURS!

UWAGA! KONKURS!

konkursMiło nam poinformować, że serwis FCBTV.pl nawiązał współpracę z wydawnictwem RM i objął patronat medialny nad książką pt.: „FC Barcelona. Sztuczki i triki piłkarzy.” W związku z tym organizujemy konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie ta książka!

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami. Za tydzień ostatnia kolejka ligowa. FC Barcelona jest liderem ligi hiszpańskiej. W sobotę, jeśli wygra z Granadą, wówczas zostanie Mistrzem Hiszpanii.

Mówi się, że kibice są dwunastym zawodnikiem na boisku. Niestety ostatni mecz odbędzie się na wyjeździe, ale fani, z domów, barów, przed telewizorami, czy komputerami będą dopingować swoją ukochaną drużynę.

Przejdźmy do szczegółów. Konkurs polega na tym, aby pokazać nam jak kibicujecie FC Barcelonie. Możecie wysyłać krótki filmik lub zdjęcie, na którym widać w jaki sposób, gdzie, w jakim stroju itd…. będziecie kibicować ukochanemu klubowi w ostatniej ligowej kolejce.

Najciekawsze zdjęcie/video zostanie opublikowane na stronie w artykule z wynikami konkursu, a jego autor wygra wspomnianą książkę.

Zdjęcie/video prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected], w temacie wpisując KONKURS lub we wiadomości na Facebooku ! Czekamy!

Ogłoszenie wyników odbędzie się po 38 kolejce ligowej, w niedzielny wieczór.

konkurs2
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.