18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.38min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Turcja – Portugalia transmisja. Gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Turcja – Portugalia transmisja. Gdzie oglądać mecz Euro 2024?

W sobotę, 22 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00, odbędzie się mecz pomiędzy reprezentacjami Turcji i Portugalii. Spotkanie, w którym prawdopodobnie wystąpią Joao Cancelo i Joao Felix jest częścią 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024 w Grupie E i odbędzie się na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Turcja – Portugalia: gdzie oglądać?

Mecz Turcja – Portugalia można obejrzeć w telewizji na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. Transmisja online dostępna będzie w serwisach WP Pilot, Canal+ Online, Megogo, Sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Turcja – Portugalia: transmisja online za darmo

Spotkanie Turcja – Portugalia bez opłat można oglądać na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Strona sport.tvp.pl dostępna jest na komputerach, a aplikacja TVP Sport umożliwia oglądanie na wielu innych urządzeniach.

Turcja – Portugalia: transmisja w płatnych serwisach

Transmisję Turcja – Portugalia udostępniają Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć wiele pakietów, a wśród nich m.in. takie oferty jak:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja. Stream z meczu można więc uruchomić m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart TV i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.