18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.38min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Szwajcaria – Niemcy transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Szwajcaria – Niemcy transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

W niedzielę, 23 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00, na stadionie Deutsche Bank Park we Frankfurcie odbędzie się mecz 3. kolejki fazy grupowej EURO 2024 pomiędzy Szwajcarią a Niemcami. Jest to starcie w ramach Grupy A, w którym najprawdopodobniej wystąpi Ilkay Gundogan, a Marc-Andre Ter Stegen zasiądzie na ławce rezerwowych. W niniejszym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu na żywo – zarówno w telewizji, jak i online0.

Szwajcaria – Niemcy: gdzie oglądać?

Mecz Szwajcaria – Niemcy będzie można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Transmisja online dostępna będzie na platformach płatnych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo, a także bezpłatnie na stronach sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Szwajcaria – Niemcy: transmisja online za darmo

Transmisję ze spotkania Szwajcaria – Niemcy można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na różnych urządzeniach takich jak smartfony, tablety czy smart tv.

Szwajcaria – Niemcy: transmisja na płatnych platformach

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.