Start presezonu 19 lipca

Start presezonu 19 lipca

treOficjalna strona klubowa poinformowała, że 19 lipca pierwszy zespół FC Barcelony spotka się w Ciutat Esportiva, by rozpocząć przygotowania do sezonu 2016/2017.

19 lipca piłkarze wrócą z wakacji i stawia się w ośrodku medycznym Ciutat Esportiva, gdzie przejdą wszystkie badania lekarskie i fizyczne. Treningi rozpoczną się dzień później.

Zawodnicy, którzy biorą udział w Copa America, Igrzyskach Olimpijskich i Mistrzostwach Europy, wracać będą do klubu później, w zależności od tego, jak długo ich kadra będzie grała w turnieju.

Do 24 lipca zespół będzie trenował w ośrodku treningowym Ciutat Esportiva. 25 lipca drużyna uda się do Saint George’s Park na pięciodniowe zgrupowanie, o którym pisaliśmy TUTAJ.

30 lipca o 19:00 Barcelona zagra z Celtikiem Glasgow w Dublinie w ramach towarzyskiego turnieju International Champions Cup. O prezentacji tego meczu pisaliśmy TUTAJ.

3 sierpnia o 20:00 w Sztokholmie zespół zagra z Leicesterem City (TUTAJ informacja), zaś 6 sierpnia o 18:00 z Liverpoolem na Wembley (KLIK).




Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB