3dn.17godz.38min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

SKRÓT: Atletico – FC Barcelona

W pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Hiszpanii FC Barcelona pokonała na wyjeździe Atletico Madryt 2-1. Mecz miał całkowicie dwie różne połowy. W pierwszej dominowała Blaugrana. W 6 minucie Luis Suarez po wspaniałym sprincie przez pół boiska umieścił piłce w bramce strzeżonej przez Moya. Drugie trafienie atomowym strzałem w 33 minucie dołożył Leo Messi. W drugiej połowie dominowało Atletico, a Barca skupiła się na defensywie. Gospodarzom tylko raz udało znaleźć się drogę do siatki, uczynił to Antoine Griezmann w 59 minucie. Rewanż za tydzień we wtorek na Camp Nou.

Atletico Madryt – FC Barcelona 1:2 (0:2)
0:1 – Luis Suarez 6′
0:2 – Lionel Messi 33′
1:2 – Antoine Griezmann 59′

Składy:

Atletico Madryt: Miguel Angel Moya – Sime Vrslajko (46′ Fernando Torres), Diego Godin, Stefan Savić, Filipe Luis – Juanfran, Saul Niguez (59′ Nicolas Gaitan), Gabi, Koke – Antoine Griezmann, Yannick Ferreira Carrasco (70′ Kevin Gameiro).

FC Barcelona: Jasper Cillessen – Sergi Roberto, Gerard Pique, Samuel Umtiti, Jordi Alba – Ivan Rakitić (58′ Denis Suarez), Javier Mascherano, Andre Gomes (72′ Rafinha) – Lionel Messi, Luis Suarez, Neymar.

Żółte kartki: Saul, Savić, Griezmann, Gabi, Juanfran (Atletico) oraz Neymar, Messi (Barcelona).

Sędzia: Ricardo de Burgos Bengoetxea.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.