13.12.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
Antwerp vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.13min.
16.00 X5.00 21.44 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sensacyjne informacje! Piotr Zieliński był blisko FC Barcelony?

Sensacyjne informacje! Piotr Zieliński był blisko FC Barcelony?

Rynek transferowy dla takich zespołów jak FC Barcelona w większości przypadków zamyka się na konkretną grupę piłkarzy. Okazuje się, że wcale nie tak dawno bohaterem transferu mógł być Piotr Zieliński. Rąbka tajemnicy w tym kontekście ujawnił ostatnio dziennikarz Eleven Sports, Łukasz Wiśniowski.

Brak nowego kontraktu – Barcelona szukająca alternatyw

Komentator tej stacji kazał nam cofnąć się w czasie do końcówki 2019 roku. Był to moment, w którym Piotr Zieliński nadal negocjował nowy kontrakt z Napoli. Do gry według Wiśniowskiego miała wejść FC Barcelona, która widziała w Polaku rozwiązanie na problemy w środku pola.

Był taki moment, w którym wydawało się, że Piotr Zieliński będzie mógł trafić do Barcelony. Chodzi o końcówkę 2019 roku. I chodź pewnie nie wszyscy w to uwierzą, ale Katalończycy byli blisko zakontraktowania „Zielka” – przyznał Wiśniowski.

Romans Piotra Zielińskiego z FC Barceloną nie trwał jednak zbyt długo, ponieważ reprezentant Polski ostatecznie przedłużył kontrakt ze swoim obecnym pracodawcą do końca czerwca 2024 roku. Zieliński z pewnością tej decyzji nie żałuje, ponieważ z sezonu na sezon notuje ciągły progres. W kampanii 2020/21 Polak zdobył cztery bramki. Podobnie ma się sprawa jeśli chodzi o asysty.

Zobacz także: Leo Messi o swojej przyszłości

 

fot. gettyimages.com
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.