Sensacyjne informacje! Piotr Zieliński był blisko FC Barcelony?

Sensacyjne informacje! Piotr Zieliński był blisko FC Barcelony?

Rynek transferowy dla takich zespołów jak FC Barcelona w większości przypadków zamyka się na konkretną grupę piłkarzy. Okazuje się, że wcale nie tak dawno bohaterem transferu mógł być Piotr Zieliński. Rąbka tajemnicy w tym kontekście ujawnił ostatnio dziennikarz Eleven Sports, Łukasz Wiśniowski.

Brak nowego kontraktu – Barcelona szukająca alternatyw

Komentator tej stacji kazał nam cofnąć się w czasie do końcówki 2019 roku. Był to moment, w którym Piotr Zieliński nadal negocjował nowy kontrakt z Napoli. Do gry według Wiśniowskiego miała wejść FC Barcelona, która widziała w Polaku rozwiązanie na problemy w środku pola.

Był taki moment, w którym wydawało się, że Piotr Zieliński będzie mógł trafić do Barcelony. Chodzi o końcówkę 2019 roku. I chodź pewnie nie wszyscy w to uwierzą, ale Katalończycy byli blisko zakontraktowania „Zielka” – przyznał Wiśniowski.

Romans Piotra Zielińskiego z FC Barceloną nie trwał jednak zbyt długo, ponieważ reprezentant Polski ostatecznie przedłużył kontrakt ze swoim obecnym pracodawcą do końca czerwca 2024 roku. Zieliński z pewnością tej decyzji nie żałuje, ponieważ z sezonu na sezon notuje ciągły progres. W kampanii 2020/21 Polak zdobył cztery bramki. Podobnie ma się sprawa jeśli chodzi o asysty.

Zobacz także: Leo Messi o swojej przyszłości

 

fot. gettyimages.com

 

Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB