04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.31min.
12.75 X3.80 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sandro odejdzie za darmo

Sandro odejdzie za darmo

robertSandro Ramirez po obiecującym początku wielkiej kariery w zespole nie zrobił i już nie zrobi. Piłkarz odejdzie tego lata do innego klubu całkowicie za darmo.

Luis Enrique w swoim pierwszym sezonie częściej stawiał na Munira i Sandro. W tym sezonie jednak ten pierwszy zdobył większe zaufanie trenera i dostawał nieco więcej szans na grę.

Sandro miał już oferty z innych klubów w zimowym okienku transferowym. Chciał odejść, ale został ze względu na zakaz transferowy. Barcelona nie mogła nikogo kupić, a w przypadku jakiejś kontuzji Lucho chciał mieć go w składzie.

Za ta postawę Sandro klub nie chce robić mu problemów z odejściem. Dla Barca TV na ten temat wypowiedział się dyrektor sportowy klubu – Robert Fernandez (fot).

– „1 maja mogliśmy przedłużyć kontrakt z Sandro, bo taki był zapis w klauzuli. Nie skorzystaliśmy z tej opcji, ponieważ piłkarz chce odejść. Już wcześniej chciał odejść, bo miał dużo ofert, ale został ze względu na zakaz transferowy. Podjął wysyłek aby zostać, dlatego za jego dobrą postawę zdecydowaliśmy się umożliwić mu odejście i nie robić problemów.”
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.