Sandro i Munir wreszcie strzelają

Sandro i Munir wreszcie strzelają

samuSpotkania Pucharowe z takimi przeciwnikami jak Vilanovense były meczami, w których rezerwowi maja się wykazać i pokazać, ze warto na nich stawiać również w ważniejszych pojedynkach.

Sandro z Munirem wreszcie w tym sezonie się obudzili i zaczęli strzelać. Spekulowało się, ze to były dla nich spotkania ostatniej szansy. Jak widać, wykorzystali je i zostali bohaterami wczorajszego pojedynku.

Sandro Ramírez czekał na bramkę od grudnia ubiegłego roku, wczoraj strzelił hat-tricka. Munir na gola czekał od sierpnia 2014 roku, teraz strzelił jedną bramkę. Warto dodać, że pierwszego gola w tym sezonie, ale i także za kadencji Luisa Enrique, strzelił Dani Alves.

– „Potrzebowałem takiego meczu. Na prawdę chciałem zdobyć bramkę. Jestem bardzo szczęśliwy z trzech goli. Dalej będę pracował i starał się wykorzystać swoje szansę.” – mówi Sandro.

„Cieszę się z tej dwójki, która wreszcie strzeliła bramki. To ważne że je strzelili. Cieszę się że im się udało. Sandro i Munir mogą jednak jeszcze poprawić grę i być ważnymi elementami zespołu.” – mówi Luis Enrique.

– „Mocno wierzymy w Sandro i Munira. Oni muszą strzelać gole, byśmy w nich wierzyli.” – mówi dyrektor sportowy – Robert Fernández.
Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB