Rozlosowano grupy na Mundial

Rozlosowano grupy na Mundial

grupyWczoraj przed godzina siedemnastą reprezentacje biorące udział w Mistrzostwach Świata zostały podzielone na grupy. Poznaliśmy także drabinkę finałową oraz terminarz turnieju.

Reprezentacja Hiszpanii będzie musiała się zmierzyć w hitowym pojedynku z Portugalią. W grupie B znalazły się także Maroko i Iran.

Polsce przyjdzie zagrać w ciekawej grupie, z Senegalem, Kolumbią i Japonią.

Podział na grupy wygląda następująco:

Grupa A:
Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj

Grupa B:
Portugalia, Hiszpania, Iran, Maroko

Grupa C:
Francja, Australia, Peru, Dania

Grupa D:
Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria

Grupa E:
Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia

Grupa F:
Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa

Grupa G:
Belgia, Panama, Tunezja, Anglia

Grupa H:
Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia

Drabinka finałów wygląda następująco:

1/8 finału:
1. w grupie A – 2. w grupie B
1. w grupie B – 2. w grupie A
1. w grupie C – 2. w grupie D
1. w grupie D – 2. w grupie C
1. w grupie E – 2. w grupie F
1. w grupie F – 2. w grupie E
1. w grupie G – 2. w grupie H
1. w grupie H – 2. w grupie G

Ćwierćfinały:
I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2
II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2
III. zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2
IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2

Półfinały:
zwycięzca I – zwycięzca II
zwycięzca III – zwycięzca IV

Przedstawiamy także terminarz rosyjskiego turnieju:

grupa A
czwartek, 14 czerwca
Rosja – Arabia Saudyjska (Moskwa, godz. 17.00)

piątek, 15 czerwca
Egipt – Urugwaj (Jekaterynburg, 14.00)

wtorek, 19 czerwca
Rosja – Egipt (Sankt Petersburg, 20.00)

środa, 20 czerwca
Urugwaj – Arabia Saudyjska (Rostów nad Donem, 17.00)

poniedziałek, 25 czerwca
Urugwaj – Rosja (Samara, 16.00)
Arabia Saudyjska – Egipt (Wołgograd, 16.00)

grupa B
piątek, 15 czerwca
Maroko – Iran (Sankt Petersburg, 17.00)
Portugalia – Hiszpania (Soczi, 20.00)

środa, 20 czerwca
Portugalia – Maroko (Moskwa, 14.00)
Iran – Hiszpania (Kazań, 20.00)

poniedziałek, 25 czerwca
Hiszpania – Maroko (Kaliningrad, 20.00)
Iran – Portugalia (Sarańsk, 20.00)

grupa C
sobota, 16 czerwca
Francja – Australia (Kazań, 12.00)
Peru – Dania (Sarańsk, 18.00)

czwartek, 21 czerwca
Francja – Peru (Jekaterynburg, 14.00)
Dania – Australia (Samara, 17.00)

wtorek, 26 czerwca
Dania – Francja (Moskwa, 16.00)
Australia – Peru (Soczi, 16.00)

grupa D
sobota, 16 czerwca
Argenttna – Islandia (Moskwa, 15.00)
Chorwacja – Nigeria (Kaliningrad, 21.00)

czwartek, 21 czerwca
Argentyna – Chorwacja (Niżny Nowogród, 20.00)

piątek, 22 czerwca
Nigeria – Islandia (Wołgograd, 17.00)

wtorek, 26 czerwca
Islandia – Chorwacja (Rostów nad Donem, 20.00)
Nigeria – Argentyna (Sankt Petersburg, 20.00)

grupa E
niedziela 17 czerwca
Kostaryka – Serbia (Samara, 14.00)
Brazylia – Szwajcaria (Rostów nad Donem, 20.00)

piątek, 22 czerwca
Brazylia – Kostaryka (Sankt Petersburg, 14.00)
Serbia – Szwajcaria (Kaliningrad, 20.00)

środa, 27 czerwca
Serbia – Brazylia (Moskwa, 20.00)
Szwajcaria – Kostaryka (Niżny Nowogród, 20.00)

grupa F
niedziela, 17 czerwca
Niemcy – Meksyk (Moskwa, 17.00)

poniedziałek, 18 czerwca
Szwecja – Korea Płd. (Niżny Nowogród, 14.00)

sobota, 23 czerwca
Niemcy – Szwecja (Soczi, 17.00)
Korea Płd. – Meksyk (Rostów nad Donem, 20.00)

środa, 27 czerwca
Meksyk – Szwecja (Jekaterinburg, 16.00)
Korea Płd. – Niemcy (Kazań, 16.00)

grupa G
poniedziałek, 18 czerwca
Belgia – Panama (Soczi, 17.00)
Tunezja – Anglia (Wołgograd, 20.00)

sobota, 23 czerwca
Belgia – Tunezja (Moskwa, 14.00)

niedziela, 24 czerwca
Anglia – Panama (Niżny Nowogród, 14.00)

czwartek, 28 czerwca
Anglia – Belgia (Kaliningrad, 20.00)
Panama – Tunezja (Sarańsk, 20.00)

grupa H
wtorek, 19 czerwca
Kolumbia – Japonia (Sarańsk, 14.00)
Polska – Senegal (Moskwa, 17.00)

niedziela, 24 czerwca
Japonia – Senegal (Jekaterynburg, 17.00)
Polska – Kolumbia (Kazań, 20.00)

czwartek, 28 czerwca
Senegal – Kolumbia (Samara, 16.00)
Japonia – Polska (Wołgograd, 16.00)

Faza pucharowa

1/8 finału
sobota, 30 czerwca
1. w grupie C – 2. w grupie D (Kazań, 16.00)
1. w grupie A – 2. w grupie B (Soczi, 20.00)

niedziela, 1 lipca
1. w grupie B – 2. w grupie A (Moskwa, 16.00)
1. w grupie D – 2. w grupie C (Niżny Nowogród, 20.00)

poniedziałek, 2 lipca
1. w grupie E – 2. w grupie F (Samara, 16.00)
1. w grupie G – 2. w grupie H (Rostów nad Donem, 20.00)

wtorek, 3 lipca
1. w grupie F – 2. w grupie E (Sankt Petersburg, 16.00)
1. w grupie H – 2. w grupie G (Moskwa, 20.00)

ćwierćfinały
piątek, 6 lipca
I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród, 16.00)
II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2 (Kazań, 20.00)

sobota, 7 lipca
III. zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2 (Samara, 16.00)
IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2 (Soczi, 20.00)

półfinały
wtorek, 10 lipca
zwycięzca ćwierćfinału I – zwycięzca ćwierćfinału II (Sankt Petersburg, 20.00)
środa, 11 lipca
zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV (Moskwa, 20.00)

mecz o 3. miejsce
sobota, 14 lipca (Sankt Petersburg, 16.00)

finał
niedziela, 15 lipca (Moskwa, 17.00)





 

Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB