10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.37min.
11.50 X4.33 25.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ronaldinho przebywa w Barcelonie

Ronaldinho przebywa w Barcelonie

ronnieMinęło ponad pięć lat od spotkania FC Barcelony z Milanem na Camp Nou w Pucharze Gampera. To wtedy właśnie po raz ostatni w Barcelonie przebywał Ronaldinho. Brazylijczyk powrócił do Barcelony po tak długiej przerwie.

Mundo Deportivo obchodzi 110 rocznice wydania dziennika. Uroczysta gala odbędzie się Palau de Congressos de Catalunya. Na tą uroczystość został zaproszony Ronaldo De Assis Moreira, który nie wahał się nawet minuty.

36-latek przyleciał do Barcelony z Ekwadoru z przesiadką w Amsterdamie. Po wylądowaniu chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Następnie udał się do hotelu.

Brazylijczyk przyleciał do stolicy Katalonii z Roberto de Assis oraz z Bruną i Diego, żoną i synem brata piłkarza. Wszyscy spotkali się z dyrektorem Mundo Deportivo oraz dyrektorem działu zagranicznego gazety.

– „Jestem w domu” – powiedział Ronaldonho po wylądowaniu. „W zeszłym miesiącu rozmawiałem w Kuwejcie z Puyolem. Mam nadzieję, że odwiedzę przyjaciół w klubu. Ta drużyna zawsze jest wielka.” – kończy R10.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.