Ronaldinho: Neymar to fenomen

Ronaldinho: Neymar to fenomen

r10Były gwiazdor FC Barcelony obecnie szukający klubu udzielił wywiadu dla Barca TV, w którym opowiadał o Neymarze, Inieście, Messim oraz Luisie Enrique.

– „Neymar to fenomen. Najlepszy obecny piłkarz Bazylii. Bardzo się cieszę, że kontynuuje to co robiliśmy i że to Brazylijczyk tworzy tam historię. To wielki piłkarz i przyjaciel. Mam nadzieje, że dalej będzie odnosił sukcesy i wszystko będzie mu się udawało.”

– „Kiedy oglądam grę Iniesty, przypomina mi Xaviego. Andres całe życie gra w Barcelonie, ma wielki styl i jakość. Bardzo podoba mi się jego gra.”

– „Najlepszym wspomnieniem związanym z Leo jest moja asysta przy jego pierwszej bramce. To było szczególne, bo wtedy zaczęła się jego profesjonalna kariera. Miło wspominam to, ze byłem częścią początku jego historii.”

– „Nie grałem dużo z Enrique, ale pamiętam, że gdy w jego ostatnim meczu odgwizdano karnego, chciałem mu go przekazać, ale on nie chciał. Zapisał się w historii jako zawodnik, a teraz stał się jednym z najlepszych trenerów na świecie.”
Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB