18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.20min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Polska – Austria transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Polska – Austria transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

21 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00 na stadionie Olympiastadion w Berlinie, rozegrany zostanie emocjonujący mecz fazy grupowej EURO 2024 pomiędzy reprezentacjami Polski i Austrii. Do składu Biało-Czerwonych ma wrócić Robert Lewandowski, który na pierwszym meczu Polski podczas turnieju Euro 2024 nie wystąpił z powodu kontuzji. Gdzie obejrzeć mecz na żywo w tv i online? Szczegóły w naszym artykule.

Polska – Austria: gdzie oglądać?

Transmisję spotkania Polska – Austria będzie można oglądać na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport, a stream online udostępnią płatne serwisy WP Pilot, Canal+ online, Megogo, sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Polska – Austria: transmisja online za darmo

Mecz Polska – Austria za darmo można obejrzeć na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na różnych innych urządzeniach.

Polska – Austria: transmisja w płatnych serwisach

Spotkanie Polska – Austria można oglądać w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każda platforma, na której dostępny jest stream udostępnia mecz poprzez stronę internetową i aplikację, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Fot. Mateusz Czarnecki
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.