3dn.12godz.29min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pique daje Hiszpanii wygraną

piqueReprezentacja Hiszpanii zainaugurowała Mistrzostwa Europy spotkaniem z Czechami. Piłkarze La Roja skromnie wygrali 1-0, ale najważniejsze, ze zdobyli trzy punkty.

Hiszpania od początku była zespołem lepszym, stwarzała sobie więcej akcji i kontrolowała grę. Wygrana jak najbardziej się należała.

W zespole La Roja od pierwszej minuty zagrali Jordi Alba, Gerard Pique, Sergio Busquets i Andres Iniesta. Ten ostatni zagrał fantastyczny mecz i asystował przy bramce zdobytej z główki przez Pique.

Warto także zaznaczyć, że na boisku w podstawowej jedenastce wybiegli Fabregas i Nolito, zaś w drugiej połowie pojawili się Pedro i Thiago. Cała czwórka w przeszłości reprezentowała FC Barcelonę.

na powyższym video prezentujemy bramkę stopera Dumy Katalonii. Zapraszamy do oglądania.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.