20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas vs Team Liquid
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.54min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oficjalnie: Ney nie zagra z Realem

Oficjalnie: Ney nie zagra z Realem

neyPodczas ostatniego ligowego spotkania Neymar otrzymał dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną. W związku z tym musiał pauzować w meczu z Realem Sociedad. Niestety Brazylijczyk musiał dłużej pauzować z powodu kpin z arbitra, o których informowaliśmy TUTAJ.

W związku z tym wszystkim Ney mógł zostać zawieszony na dłużej. FC Barcelona poinformowała, że wzięła swojego napastnika do Madrytu, ale decyzji czy zagra nie było. Wciąż czekano na oficjalną decyzję.

Niestety do meczu pozostało już niewiele czasu a oficjalnej decyzji nie ma. W związku z tym klub nie chce ryzykować i Neymar na pewno nie zagra.

„Z powodu wątpliwości prawnych oraz braku stanowiska TADu na dwanaście godzin przed meczem Neymar nie zagra z Realem Madryt. Klub wyraża zdziwienie z powodu luki prawnej, co szkodzi klubowi w rozgrywkach” – czytamy na oficjalnej stronie klubowej.

Trzeba także dodać, że dziś z powodu kontuzji nie zagrają także Rafinha, Vidal i Mathieu. W ich miejsce powołano powracającego do zdrowia Turana i Alenię z Barcelony B.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.