10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
6dn.12godz.4min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowe korki Messiego

Nowe korki Messiego

Po wygraniu piątej Złotej Piłki Leo Messi ugruntował swoją pozycję najlepszego piłkarza świata. Po starcie nowej kampanii „I’m here to create” (o której przeczytacie TUTAJ) z Argentyńczykiem w roli głównej, adidas wykonuje kolejny krok, aby uhonorować ikonę futbolu. – Jestem tu po to, aby tworzyć grę – przyznaje Messi, który teraz będzie mógł realizować swoją misję w nowych korkach. Jest to pierwszy w historii model zawierający platynowe elementy.

Twórcy, tacy jak Messi, wykorzystują każdą okazję, aby odmieniać oblicze swoich dyscyplin. Robią to zarówno dla swojej drużyny, jak i kraju oraz kibiców. Odmieniają losy meczów zagraniami powielanymi później przez miliony fanów na całym świecie. Buty Platinum Messi 15 symbolizują dążenie Argentyńczyka do perfekcji i jego zasługi dla futbolu. Złote elementy buta są dla zwycięzcy, a platynowe dla najlepszego piłkarza świata.

Projekt buta opiera się na dotychczasowym modelu Messi15. Wykonano go z najwyższej jakości argentyńskiej skóry w kolorze perłowym. Całości dopełniają wykonane z platyny loga adidas i Messi oraz pięć elementów umieszczonych na pięcie. Symbolizują one Złote Piłki zdobyte przez piłkarza – cztery złote i jeden platynowy. Na wkładce buta znajdziemy z kolei hiszpańską frazę: „Najlepszy w historii”.

Korki Messi15 zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadać stylowi gry Argentyńczyka. Jednak Leo zakłada je nie dla kolejnych goli, trofeów czy dowodów uznania. Messi chce po prostu kreować grę i o tym mówi w najnowszym spocie adidas.

4  1  23
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.