20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas vs Team Liquid
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.36min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowa piłka na Ligę Mistrzów

Nowa piłka na Ligę Mistrzów

Już 16 lutego na europejskie boiska wraca Liga Mistrzów. Fazę pucharową tych najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie, zespoły rozpoczną nową piłką adidas. Finale Milano została przygotowana specjalnie na decydującą fazę LM, jaka zakończy się 28 maja w Mediolanie.

Wygląd piłki, którą na boisku rządzić będą Leo Messi, Gareth Bale, Karim Benzema, czy Luis Suarez, jest inspirowany symbolami stolicy Lombardii. Znajdziemy na niej wzory odnoszące się do architektury Teatru La Scalla oraz do schodów na stadionie San Siro. To właśnie na tym obiekcie obejrzymy dwie najlepsze w tym roku drużyny Europy.

Wśród paneli tworzących piłkę – tradycyjnie już – znajdziemy gwiazdy takie same jak te znajdujące się w emblemacie Ligi Mistrzów UEFA. Znacząco wpływają one na jakość futbolówki i jej aerodynamikę podczas meczu. Wszystkie panele zespojono ze sobą w technologii bezszwowej.

Kluczowe fakty o piłce adidas Finale Milano:
– Zewnętrzna powłoka taka sama jak we wszystkich oficjalnych piłkach Ligi Mistrzów Zapewnia ona optymalną kontrolę
– Panele połączone ze sobą metodą termiczną – dzięki temu piłka ma idealnie gładką powierzchnię wpływającą na jakość pierwszego kontaktu z futbolówką
– adidas Finale Milano będzie wykorzystywana w meczach Ligi Mistrzów UEFA, począwszy od 16 lutego aż do finału 28 maja.

UCL_Milan_SanSiro_PR_09d  UCL_MILAN_URB_Social_b10UCL_MILAN_URB_Social_b12
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.