01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19394dn.-18godz.-51min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Nienasycony zwycięzca” usunięty z Madrytu

„Nienasycony zwycięzca” usunięty z Madrytu

carloZaglądając do obozu rywala – Realu Madryt, Carlo Ancelotti nie jest już szkoleniowcem zespołu. Oficjalnie jego następcą został Rafa Benitez. Korzystając z tego faktu, dzięki współpracy z wydawnictwem Sine Qua Non miałem okazje przeczytać autobiografię tego pierwszego.

Autobiografia jest o wiele lepsza i ciekawsza od zwykłej biografii spisanej przez dziennikarza/y. Tego już chyba nie trzeba mówić i wyjaśniać. Tak właśnie było w przypadku autobiografii Carlo.

Książka zaczyna się od przedmowy Paolo Maldiniego, kończy zaś statystykami Mistrzostw osiągniętych przez Ancelottiego w różnych klubach. Do książki dołączona jest specjalna wkładka przeznaczona specjalnie dla polskich czytelników.

Carlo napisał swoją autobiografię po to, aby pomóc swojemu byłemu koledze z boisk – Stefano Borgonovo, który cierpi na stwardnienie zanikowe boczne. Wszystkie zyski ze sprzedaży tej lektury będą przekazane na finansowanie badań nad tą chorobą. Zaszczytny cel człowieka „o wielkim tyłku, ale jeszcze większym sercu”.

W książce znajduje się wiele ciekawostek zarówno z boisk, szatni jak i rozmów telefonicznych czy potajemnych spotkań. Czytamy o spotkaniu Carlo z Sacchim i lekcjach z „botaniki”, a także o tym czemu Carlo chciał „zjeść!” Żyrkowa. Autor opowiada również o swoim wielkim zamiłowaniu do jedzenia.

Autobiografia nie rozczarowała, jest doskonała i godna polecenia każdemu kibicowi piłki nożnej.
Kursy na mecze Barcy

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Kursy na mecze La Liga

Valencia CF - Athletic Bilbao

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

12/02/2023 / 01:00

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.