18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.14min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Niemcy – Węgry transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Niemcy – Węgry transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

W środę, 19 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00 na stadionie MHPArena w Stuttgarcie odbędzie się spotkanie Niemcy – Węgry, będące częścią 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024. W środowym spotkaniu grupy A od pierwszej minuty ma wystąpić Ilkay Gundogan. Mecz na ławce rozpocznie natomiast inny piłkarz Barcy – Marc-Andre Ter Stegen. Przedstawiamy szczegóły transmisji tego emocjonującego meczu, gdzie można śledzić zmagania na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Niemcy – Węgry: gdzie oglądać?

Mecz Niemcy – Węgry na żywo będzie transmitowany w telewizji na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. Dostęp do transmisji online jest możliwy poprzez serwisy WP Pilot, Canal+online, Megogo (transmisja płatna), a także bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Niemcy – Węgry, transmisja meczu w serwisach online

Transmisję z meczu Niemcy – Węgry można oglądać w serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te platformy oferują różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji na żywo:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu Niemcy – Węgry, dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, co umożliwia oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach takich jak komputer, smartfon, tablet czy telewizor smart TV.

Niemcy – Węgry, transmisja za darmo w TVP

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.