18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.2min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Niemcy – Szkocja transmisja, gdzie oglądać mecz otwarcia Euro 2024?

Niemcy – Szkocja transmisja, gdzie oglądać mecz otwarcia Euro 2024?

W piątek, 14 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00, odbędzie się emocjonujące starcie między reprezentacjami Niemiec, a Szkocją na stadionie Allianz Arena w Monachium. Szanse na grę w tym spotkaniu ma dwóch zawodników Barcy – Ilkay Gundogan i Marc-Andre Ter Stegen. Mecz otawrcia Mistrzostw Europy 2024 w piłce nożnej skomentują Mateusz Borek oraz Robert Podolińsk. Szczegóły dotyczące transmisji tego meczu prezentujemy w poniższym artykule.

Niemcy – Szkocja (Euro 2024) gdzie oglądać?

Mecz Niemcy – Szkocja na żywo można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport, a także online na płatnych platformach Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Dostępne są również bezpłatne opcje transmisji na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Niemcy – Szkocja (Euro 2024) transmisja online

Transmisję spotkania Niemcy – Szkocja można obejrzeć na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każdy z tych serwisów oferuje pakiety, wśród których dostępne są takie, dzięki którym można uzyskać dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Spotkanie Niemcy – Szkocja na wymienionych powyżej serwisach streamingowych można oglądać na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory smart tv i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Niemcy – Szkocja (Euro 2024) transmisja za darmo

Mecz Niemcy – Szkocja można oglądać bez opłat na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory smart tv i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.