Mecze reprezentacji w TV i w Internecie

Mecze reprezentacji w TV i w Internecie

elevenNadszedł czas na mecze reprezentacji narodowych, tutaj zawodnicy FC Barcelony w swoich kadrach powalczą o awans do mistrzostw Świata w 2016 roku, które odbędą się w Rosji. Sprawdź terminarz i oglądaj mecze naszych reprezentantów.

Hiszpania – Piqué, Busquets, Iniesta, Alba, Roberto

06.10.2016 20:30Włochy – Hiszpania (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Polsat Sport HD
Komentarz: Mateusz Borek, Andrzej Strejlau

09.10.2016 Albania – Hiszpania (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)

Hiszpania U21 – Denis Suárez

05.10.2016 San Marino U21 – Hiszpania U21 (eliminacje do mistrzostw Europy w Polsce)

10.10.2016 Hiszpania U21 – Estonia U21 (eliminacje do mistrzostw Europy w Polsce)

Francja – Lucas Digne

07.10.2016 20:35 Francja – Bułgaria (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski, Jacek Ziober

10.10.2016 20:35 Holandia – Francja (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober

Niemcy – ter Stegen

08.10.2016 20:35 Niemcy – Czechy (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz, Jacek Ziober

11.10.2016 20:35 Niemcy – Irlandia Północna (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz, Jacek Ziober

Holandia – Jasper Cillessen

07.10.2016 20:35 Holandia – Białoruś (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Andrzej Strejlau

10.10.2016 20:35 Holandia – Francja (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober

Portugalia – Andre Gomes

07.10.2016 20:35 Portugalia – Andora (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)

Transmisja: Polsat Sport News HD
Komentarz: Szymon Rojek, Tomasz Łapiński

10.10.2016 Wyspy Owcze – Portugalia (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)

Argentyna – Javier Mascherano

07.10.2016 04:15 Peru – Argentyna (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)

12.10.2016 01:25 Argentyna – Paragwaj (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)

Brazylia – Neymar

07.10.2016 02:45 Brazylia – Boliwia (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Eleven HD

12.10.2016 Wenezuela – Brazylia (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)

Urugwaj – Luis Suárez

07.10.2016 00:55 Urugwaj – Wenezuela (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Eleven HD

12.10.2016 22:25 Kolumbia – Urugwaj (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji)
Transmisja: Eleven Sports HD





 

Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Dynamo Kijów - FC Barcelona

Liga Mistrzów

24/11/2020 / 20:00

FC Barcelona - Osasuna

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

29/11/2020 / 13:00

Dynamo Kijów - FC Barcelona

Liga Mistrzów

24/11/2020 / 20:00

FC Barcelona - Osasuna

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

29/11/2020 / 13:00

Dynamo Kijów - FC Barcelona

Liga Mistrzów

24/11/2020 / 20:00

FC Barcelona - Osasuna

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

29/11/2020 / 13:00

Dynamo Kijów - FC Barcelona

Liga Mistrzów

24/11/2020 / 20:00

FC Barcelona - Osasuna

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

29/11/2020 / 13:00

Dynamo Kijów - FC Barcelona

Liga Mistrzów

24/11/2020 / 20:00

FC Barcelona - Osasuna

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

29/11/2020 / 13:00

Kursy na mecze La Liga

Real Valladolid - Levante UD

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

27/11/2020 / 20:00

Elche - Cadiz

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 13:00

Valencia CF - Atletico Madryt

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 15:15

SD Huesca - Sevilla FC

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 17:30

Real Madryt - Deportivo Alaves

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 20:00

Real Valladolid - Levante UD

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

27/11/2020 / 20:00

Elche - Cadiz

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 13:00

Valencia CF - Atletico Madryt

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 15:15

SD Huesca - Sevilla FC

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 17:30

Real Madryt - Deportivo Alaves

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 20:00

Real Valladolid - Levante UD

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

27/11/2020 / 20:00

Elche - Cadiz

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 13:00

Valencia CF - Atletico Madryt

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 15:15

SD Huesca - Sevilla FC

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 17:30

Real Madryt - Deportivo Alaves

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 20:00

Real Valladolid - Levante UD

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

27/11/2020 / 20:00

Elche - Cadiz

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 13:00

Valencia CF - Atletico Madryt

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 15:15

SD Huesca - Sevilla FC

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 17:30

Real Madryt - Deportivo Alaves

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 20:00

Real Valladolid - Levante UD

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

27/11/2020 / 20:00

Elche - Cadiz

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 13:00

SD Huesca - Sevilla FC

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 17:30

Real Madryt - Deportivo Alaves

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

28/11/2020 / 20:00

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB