18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
56dn.11godz.22min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mecz o Puchar Gampera już dziś

Mecz o Puchar Gampera już dziś

pucharDzisiejszego wieczoru FC Barcelona na Camp Nou podejmie Sampdorię. Spotkanie to będzie odbywało się w ramach corocznego Pucharu Gampera, założyciela klubu. Będzie to również ostatni sprawdzian przed Superpucharem z Sevillą.

Już o godzinie 19:30 rozpocznie się prezentacja zespołu na sezon 2016/2017. Godzinę później, o 20:30 rozpocznie się mecz. Arbitrem tego pojedynku będzie Alvarez Izquierdo.

Z Sampdorią Duma Katalonii grała już w Pucharze Gampera w roku 2012. Wówczas to goście wygrali 0-1. Teraz nikt nie chce powtórki, czas na rewanż.

Doszukując się polskich akcentów w meczu na Camp Nou, warto wspomnieć o Karolu Linetty, który trafił w tym okienku transferowym do włoskiej drużyny.

Na obrazku już widzimy, jak Digne, Gomes, Umtiti, Samper i Suarez pozują z Pucharem Gampera. Czas to oficjalnie potwierdzić.

Spotkanie FC Barcelona – Sampdoria Genua można obejrzeć W TYCH kanałach oraz na naszej podstronie z meczami live – FCBTV.pl/live, zaś TUTAJ możecie zobaczyć listę powołanych na to spotkanie.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.