03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
7dn.15godz.0min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konferencja prasowa Ardy Turana

Konferencja prasowa Ardy Turana

konfDzisiejszego dnia Arda Turan podpisał kontrakt z FC Barcelona oraz został oficjalnie zaprezentowany. Turek pojawił się także na swojej pierwszej konferencji prasowej w nowym klubie. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi nowego nabytku Blaugrany.

– „Miałem wiele ofert. Jednak jeśli przyszła ta z Barcelony, od razu odrzuciłem wszystkie inne. Priorytetem zawsze była Barca. Spełniłem swoje marzenia. To więcej niż klub. Od dziecka chciałem tu grać. Chce tutaj pokazać swoją najlepszą wersję. Dam z siebie wszystko.”

– „Xaviego nie jest w stanie zastąpić nikt. On jest niepowtarzalny nie tylko e Barcelonie, ale w całym futbolowym świecie. Messi jest najlepszym piłkarzem świata. Iniesta zaś jest moim idolem. Wysłał mi nawet powitalną wiadomość.”

– „Rozmawiałem z Luisem Enrique i jestem z tego szczęśliwy. On chciał mnie tu sprowadzić. Zrobię wszystko, by dobrze mu się odwdzięczyć. Będę grał na każdej pozycji, na jakiej będzie chciał trener.”

– „W Atletico nigdy się nie męczyłem. Zawsze cieszyłem sie grą. Lubiłem wygrywać poprzez cierpienie. Barca ma inny system i myślę że się do niego dostosuję Chcę tu ciężko pracować.”

– „Dziękuje Simeone i całemu Atletico. Dzięki nim i ich pracy jestem tutaj.”

– „Nie planuje wypożyczenia. Chcę tutaj grać. Mam nadzieje, ze te sześć miesięcy szybko minie. Nie mogę się doczekać.”

– „Moje pierwsze wspomnienie z Barceloną to takie, kiedy podawałem piłki jako chłopiec w Istambule. Luis Enrique wówczas strzelił piękną bramkę.”
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.