16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 vs Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.32min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kolejna wielka burza wokół Alvesa

Kolejna wielka burza wokół Alvesa

danioDani Alves znany jest ze swojego poczucia humoru, swoich dowcipów, wybryków i licznych wiadomości i dziwnych zdjęć, bądź filmików, które wstawia na swoje portale społecznościowe. Niektóre uchodzą mu płazem, są zabawne i adekwatne do sytuacji w klubie. Inne potrafią być jednak kontrowersyjne i spotykają się z wielkim niezadowoleniem wśród kibiców. Jeden z takich filmików właśnie wstawił Brazylijczyk.

Alves wstawił na Instagram video, na którym ma perukę i przebrany jest za kobietę. Wypowiada takie słowa: „Kochanie, to tylko mecz piłkarski. Nic się nie stało. Życie toczy się dalej. Jesteś wart o wiele więcej niż to. Bardzo cię kocham. Kocham Cię.”

Nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby nie fakt, ze materiał video został wstawiony przez piłkarza po przegranym meczu i wyeliminowaniu z Ligi Mistrzów. Jak widać po tak przykrym spotkaniu piłkarzowi humor dopisuje…

Wywołało to wielką burzę w mediach, wśród kibiców oraz socios klubu. Video dotarło także do władz Barcelony, które nie są zadowolone z czegoś takiego i myślą nad ukaraniem piłkarza.

Co na ten temat do powiedzenia ma prezydent Bartomeu?
– „Dotarło do nas to video. To nie jest dobra chwila aby żartować. Wielu socios dzwoniło do nas i mówiło że są dotknięci tym, ze im się to nie podoba i nie wypada czegoś takiego robić.” Na pytanie o ukaranie gracza prezes odpowiedział: „to zależy…”.

Otóż Dani posunął się jeszcze dalej i postanowił na portalu społecznościowym odpowiedzieć prezesowi w takim oto stylu:
– „Moja siła jest twoją słabością. Moja radość twoją frustracją. To że czuję ci przeszkadza. To ze żyję to twoja śmierć. Jeśli nie możesz mnie kochać, ignoruj mnie. Swoja nienawiścią wyrządzasz krzywdę sobie. Jestem silniejszy niż się wydaje. Nie pozwólcie manipulować swoim życiem. Bycie wolnym jest najważniejsze. KOCHAM BARCĘ I KOCHAM MOICH KOLEGÓW Z ZESPOŁU!!!”

Materiał video przedstawiamy powyżej. Co Wy na to?
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.