Klub podsumował okienko transferowe

Klub podsumował okienko transferowe

konfKilka minut po północy, które ostatecznie zamknęło okienko transferowe w Hiszpanii, na konferencji prasowej pojawili się dyrektor sportowy Robert Fernández oraz dyrektor sekcji profesjonalnych klubu – Albert Soler.

– „Deulofeu to nasz wychowanek i co do jego sprowadzenia wszyscy się zgadzamy. Mamy co do niego duże oczekiwania, ponieważ może grać na wielu pozycjach”

– „Szukaliśmy bocznego obrońcy z techniką i parametrami fizycznymi. Mieliśmy kilka opcji i zdecydowaliśmy się na Semedo. Może wnieść ważne elementy do zespołu.”

– „Paulinho obserwowaliśmy od dłuższego czasu. Chcieliśmy piłkarza z doświadczeniem, osobowością i jakością. Na pewno zmieni opinie wielu ludzi.”

– „Pozyskanie Dembele było wielkim wysiłkiem. Przyszedł tu z nadziejami, a my wiele od niego oczekujemy. Na pewno będzie strzelał bramki i asystował pomagając naszej drużynie.”

– „Tello przeszedł na zasadzie wolnego transferu definitywnego, za darmo.”

– „Mathieu odszedł z własną kartą w ręku.”

– „Neymar opłacił klauzulę i jednostronnie zerwał umowę. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero, kiedy nam to oficjalnie powiedział, czyli 19 lipca. Nikt nic wcześniej nie wiedział. Gdy pojawiły się plotki w mediach, od razu zaczęliśmy działać. Sam piłkarz podjął tą decyzję.”

– „Staraliśmy się o Verrattiego, to prawda. Rozmawialiśmy z trenerem PSG. Klub wiedział, że chcieliśmy go sprowadzić”

– „W swoim czasie obserwowaliśmy Iniago i Seri’ego. Po analizie i składzie doszliśmy do wniosku, że lepszym wyjściem będzie zrezygnować z nich.”

– „Z Messim jest obustronne całkowite porozumienie. Nie ma żadnych wątpliwości, ani problemów. Przyjdzie czas, to podpisze umowę.”

– „Dużo rozwialiśmy z Vermaelenem. Pokładamy w nim spore nadzieje. Trener mnie poinformował, że jest z niego zadowolony”

– „Do ostatnich dni staraliśmy się o Coutinho. W Anglii jest inaczej, tam nie ma tak jak tu, że wiemy ile dany piłkarz kosztuje bo ma klauzule. Tam tego nie ma i jest gorzej. Liverpool wyznaczył taką cenę, że nie byliśmy w stanie jej zapłacić.”

– „Niestety świat się zmienia. Kiedyś sto milionów było nie do pomyślenia. Teraz trwa już zupełnie inna rzeczywistość. Nie jesteśmy do niej przyzwyczajeni. Teraz piłkarz to główny aktor. Piłkarze, agenci i sponsorzy to multimilionerzy. Wszystko się zmienia, nie ma już granic. Futbol jest inaczej pojmowany.”

– „Chcieliśmy, aby dołączył do nas jeszcze jakiś zawodnik. Jednak się nie udało. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej drużyny. Na pewno dokonane transfery pomogą w realizowaniu i utrzymaniu poziomu. Mamy najlepszy zespół, ja jaki nas stać.”
Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB