18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
56dn.10godz.15min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Klub podsumował okienko transferowe

Klub podsumował okienko transferowe

konfKilka minut po północy, które ostatecznie zamknęło okienko transferowe w Hiszpanii, na konferencji prasowej pojawili się dyrektor sportowy Robert Fernández oraz dyrektor sekcji profesjonalnych klubu – Albert Soler.

– „Deulofeu to nasz wychowanek i co do jego sprowadzenia wszyscy się zgadzamy. Mamy co do niego duże oczekiwania, ponieważ może grać na wielu pozycjach”

– „Szukaliśmy bocznego obrońcy z techniką i parametrami fizycznymi. Mieliśmy kilka opcji i zdecydowaliśmy się na Semedo. Może wnieść ważne elementy do zespołu.”

– „Paulinho obserwowaliśmy od dłuższego czasu. Chcieliśmy piłkarza z doświadczeniem, osobowością i jakością. Na pewno zmieni opinie wielu ludzi.”

– „Pozyskanie Dembele było wielkim wysiłkiem. Przyszedł tu z nadziejami, a my wiele od niego oczekujemy. Na pewno będzie strzelał bramki i asystował pomagając naszej drużynie.”

– „Tello przeszedł na zasadzie wolnego transferu definitywnego, za darmo.”

– „Mathieu odszedł z własną kartą w ręku.”

– „Neymar opłacił klauzulę i jednostronnie zerwał umowę. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero, kiedy nam to oficjalnie powiedział, czyli 19 lipca. Nikt nic wcześniej nie wiedział. Gdy pojawiły się plotki w mediach, od razu zaczęliśmy działać. Sam piłkarz podjął tą decyzję.”

– „Staraliśmy się o Verrattiego, to prawda. Rozmawialiśmy z trenerem PSG. Klub wiedział, że chcieliśmy go sprowadzić”

– „W swoim czasie obserwowaliśmy Iniago i Seri’ego. Po analizie i składzie doszliśmy do wniosku, że lepszym wyjściem będzie zrezygnować z nich.”

– „Z Messim jest obustronne całkowite porozumienie. Nie ma żadnych wątpliwości, ani problemów. Przyjdzie czas, to podpisze umowę.”

– „Dużo rozwialiśmy z Vermaelenem. Pokładamy w nim spore nadzieje. Trener mnie poinformował, że jest z niego zadowolony”

– „Do ostatnich dni staraliśmy się o Coutinho. W Anglii jest inaczej, tam nie ma tak jak tu, że wiemy ile dany piłkarz kosztuje bo ma klauzule. Tam tego nie ma i jest gorzej. Liverpool wyznaczył taką cenę, że nie byliśmy w stanie jej zapłacić.”

– „Niestety świat się zmienia. Kiedyś sto milionów było nie do pomyślenia. Teraz trwa już zupełnie inna rzeczywistość. Nie jesteśmy do niej przyzwyczajeni. Teraz piłkarz to główny aktor. Piłkarze, agenci i sponsorzy to multimilionerzy. Wszystko się zmienia, nie ma już granic. Futbol jest inaczej pojmowany.”

– „Chcieliśmy, aby dołączył do nas jeszcze jakiś zawodnik. Jednak się nie udało. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej drużyny. Na pewno dokonane transfery pomogą w realizowaniu i utrzymaniu poziomu. Mamy najlepszy zespół, ja jaki nas stać.”
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.