06.12.2022, g. 16:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Maroko vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.57min.
17.00 X3.75 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Klub podsumował okienko transferowe

Klub podsumował okienko transferowe

konfKilka minut po północy, które ostatecznie zamknęło okienko transferowe w Hiszpanii, na konferencji prasowej pojawili się dyrektor sportowy Robert Fernández oraz dyrektor sekcji profesjonalnych klubu – Albert Soler.

– „Deulofeu to nasz wychowanek i co do jego sprowadzenia wszyscy się zgadzamy. Mamy co do niego duże oczekiwania, ponieważ może grać na wielu pozycjach”

– „Szukaliśmy bocznego obrońcy z techniką i parametrami fizycznymi. Mieliśmy kilka opcji i zdecydowaliśmy się na Semedo. Może wnieść ważne elementy do zespołu.”

– „Paulinho obserwowaliśmy od dłuższego czasu. Chcieliśmy piłkarza z doświadczeniem, osobowością i jakością. Na pewno zmieni opinie wielu ludzi.”

– „Pozyskanie Dembele było wielkim wysiłkiem. Przyszedł tu z nadziejami, a my wiele od niego oczekujemy. Na pewno będzie strzelał bramki i asystował pomagając naszej drużynie.”

– „Tello przeszedł na zasadzie wolnego transferu definitywnego, za darmo.”

– „Mathieu odszedł z własną kartą w ręku.”

– „Neymar opłacił klauzulę i jednostronnie zerwał umowę. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero, kiedy nam to oficjalnie powiedział, czyli 19 lipca. Nikt nic wcześniej nie wiedział. Gdy pojawiły się plotki w mediach, od razu zaczęliśmy działać. Sam piłkarz podjął tą decyzję.”

– „Staraliśmy się o Verrattiego, to prawda. Rozmawialiśmy z trenerem PSG. Klub wiedział, że chcieliśmy go sprowadzić”

– „W swoim czasie obserwowaliśmy Iniago i Seri’ego. Po analizie i składzie doszliśmy do wniosku, że lepszym wyjściem będzie zrezygnować z nich.”

– „Z Messim jest obustronne całkowite porozumienie. Nie ma żadnych wątpliwości, ani problemów. Przyjdzie czas, to podpisze umowę.”

– „Dużo rozwialiśmy z Vermaelenem. Pokładamy w nim spore nadzieje. Trener mnie poinformował, że jest z niego zadowolony”

– „Do ostatnich dni staraliśmy się o Coutinho. W Anglii jest inaczej, tam nie ma tak jak tu, że wiemy ile dany piłkarz kosztuje bo ma klauzule. Tam tego nie ma i jest gorzej. Liverpool wyznaczył taką cenę, że nie byliśmy w stanie jej zapłacić.”

– „Niestety świat się zmienia. Kiedyś sto milionów było nie do pomyślenia. Teraz trwa już zupełnie inna rzeczywistość. Nie jesteśmy do niej przyzwyczajeni. Teraz piłkarz to główny aktor. Piłkarze, agenci i sponsorzy to multimilionerzy. Wszystko się zmienia, nie ma już granic. Futbol jest inaczej pojmowany.”

– „Chcieliśmy, aby dołączył do nas jeszcze jakiś zawodnik. Jednak się nie udało. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej drużyny. Na pewno dokonane transfery pomogą w realizowaniu i utrzymaniu poziomu. Mamy najlepszy zespół, ja jaki nas stać.”
Kursy na mecze Barcy

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Kursy na mecze La Liga

Real Valladolid - Real Madryt

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Villarreal CF - Valencia CF

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Cadiz - Almeria

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Atletico Madryt - Elche

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.