18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
56dn.17godz.15min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kampania wspierająca Messiego

Kampania wspierająca Messiego

leoLeo Messi aktualnie przebywa na wakacjach, gdzie odpoczywa po ciężkim sezonie i po ostatnich ciężkich dla niego wydarzeniach.

Wszystko zaczęło się od wyjazdu na Copa America i porażki w wielkim finale z Chile (KLIK), następnie Leo sfrustrowany brakiem tytułów w reprezentacji, postanowił zrezygnować z gry dla niej (KLIK). Ostatnio zaś został skazany na 21 miesięcy pozbawienia wolności (KLIK).

W związku z tym klub zainicjował specjalną kampanie, która ma na celu wsparcie Leo Messiego w tych trudnych dla niego chwilach. Klub zachęca do wsparcia piłkarza na portalach społecznościowych.

„Kampania zaprasza całe Barcelonismo do okazania wsparcia najlepszemu piłkarzowi świata za pomocą portali społecznościowych. Hasłem Todos Somos Leo Messi przekazujemy mu wsparcie i pokazujemy, że nie jest sam.” – czytamy na oficjalnej stronie.

Hasła dostępne są w trzech językach, hiszpańskim, katalońskim i angielskim: TodosSomosLeoMessi, TotsSomLeoMessi lub #WeAreAllLeoMessi. Wystarczy na Twitterze lub Facebooku po hashtagu wpisać jedno z nich.

#TodosSomosLeoMessi
#TotsSomLeoMessi
#WeAreAllLeoMessi
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.