31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.52min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Incydent w tunelu Camp Nou

Incydent w tunelu Camp Nou

luisWczorajsze spotkanie derbowe było bardzo emocjonujące i niektórym piłkarzom puszczały nerwy. Espanyol grał agresywnie i skończył grając w dziewiątkę. Również gospodarzom zdarzały się chwile napięcia.

W tunelu prowadzącym do szatni, po zakończeniu meczu doszło do pewnego incydentu. Catalunya Radio pisze, że piłkarze FC Barcelony czekali na zawodników Espanyolu i miało dojść do prowokacji, agresywnych wyzwisk i przepychanki.

Jeden z piłkarzy Espanyolu krzyknął w kierunku któregoś z zawodników Barcy słowami: „Roztrzaskam Cie”. Prawdopodobnie chodziło o Suareza, który krzyknął: „tutaj na was czekam, chodźcie; jesteście odpadami”.

Dla Suareza zapewne skończy się to karą finansową. Warto zaznaczyć, ze Diop dostał czerwoną kartkę za to, ze powiedział do Urugwajczyka: „sram na twoją je**ną matkę”. Te słowa oraz te Suareza zostały odnotowane w protokole sędziowskim.

„Miała miejsce wymiana spostrzeżeń. Były emocje i napięcia. Nie było nic więcej.” – mówi Iniesta.

„Gracze Barcy czekali na nas w tunelu i prowokowali. My milczeliśmy. Czekali na nas nawet w szatni. Wiadomo, oni muszą awansować…” – mówi Moreno.

„Krzyki w tunelu? były grane kolędy i zawodnicy je śpiewali.” – odpowiedział Enrique.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.