01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19136dn.-22godz.-2min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Incydent w tunelu Camp Nou

Incydent w tunelu Camp Nou

luisWczorajsze spotkanie derbowe było bardzo emocjonujące i niektórym piłkarzom puszczały nerwy. Espanyol grał agresywnie i skończył grając w dziewiątkę. Również gospodarzom zdarzały się chwile napięcia.

W tunelu prowadzącym do szatni, po zakończeniu meczu doszło do pewnego incydentu. Catalunya Radio pisze, że piłkarze FC Barcelony czekali na zawodników Espanyolu i miało dojść do prowokacji, agresywnych wyzwisk i przepychanki.

Jeden z piłkarzy Espanyolu krzyknął w kierunku któregoś z zawodników Barcy słowami: „Roztrzaskam Cie”. Prawdopodobnie chodziło o Suareza, który krzyknął: „tutaj na was czekam, chodźcie; jesteście odpadami”.

Dla Suareza zapewne skończy się to karą finansową. Warto zaznaczyć, ze Diop dostał czerwoną kartkę za to, ze powiedział do Urugwajczyka: „sram na twoją je**ną matkę”. Te słowa oraz te Suareza zostały odnotowane w protokole sędziowskim.

„Miała miejsce wymiana spostrzeżeń. Były emocje i napięcia. Nie było nic więcej.” – mówi Iniesta.

„Gracze Barcy czekali na nas w tunelu i prowokowali. My milczeliśmy. Czekali na nas nawet w szatni. Wiadomo, oni muszą awansować…” – mówi Moreno.

„Krzyki w tunelu? były grane kolędy i zawodnicy je śpiewali.” – odpowiedział Enrique.
Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.